“Ya İstiklal Ya Ölüm” Filminin Vizyon Tarihi Açıklandı

“Ya İstiklal Ya Ölüm” Filminin Vizyon Tarihi Açıklandı

  30 Haziran 2019

  494 Okunma

Ünlü yönetmen Murat Şeker’in yönetmenliğini yapacağı “Ya İstiklal Ya Ölüm” filminin vizyon tarihi belli oldu. Film Fenerbahçe ‘nin Kurtuluş Savaşındaki aktif rolünü konu alıyor.

İstanbul’un işgal altında olduğu sıralarda, Fenerbahçe’nin İngiltere Milli Takımı ile General Harrington Kupası için mücadele verdiği maçı beyaz perdeye taşıyor. “Ya İstiklal Ya Ölüm” filminin vizyon tarihi ise 2021 yılının Ocak ayı olarak belirlendi.

Filmin yönetmen koltuğunda oturan Murat Şeker koyu bir Fenerbahçe taraftarı. Aynı zamanda kulübün de kongre üyelerinden. Murat Şeker karşımıza ilk olarak “2 Süper Film Birden” filmiyle çıksa da, bu filmden 4 yıl sonra vizyona giren “Aşk Geliyorum Demez” filmiyle tanınmaya başladı ve bu filmden 1 yıl sonra vizyona giren “Çakallarla Dans” serisinin ilk filmiyle hafızalarımıza kazındı. “Çakallarla Dans” serisinin ilk filminden sonra yönetmenlik kariyerinde hızlı bir yükseliş ve hareketlilik yaşayan Murat Şeker, sonraki 9 yılda 8 önemli filmin daha yönetmenliğini yaptı.

Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      Fenerbahceli 1 Temmuz 2019 09:39:18

    Koyu bir fenerbahceli olarak takimimla gurur duyuyorum. Sabirsizlikla bekledigim bir film umarim bekleyisimide karsilar.

Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.