X-Men Filmlerinin Geleceği Nasıl Olacak?

X-Men Filmlerinin Geleceği Nasıl Olacak?

  6 Şubat 2019

  138 Okunma

Sevilen film X-Men'in gelecek serisi nasıl olacak?

X-Men filmlerinin yapımcısı olan Lauren Schuler Donner, filmlerin geleceği hakkında neler olacağı noktasında açıklamalar da bulundu.

Lauren Schuler Donner, X-Men filmlerinin yapımcıları arasında bulunuyor. Kendisi gelecek olan X-Men filmleri hakkında da çeşitli açıklamalarda bulundu. Disney ve Fox şirketlerinin ortaklık yaparak başlamasının üzerine her şey değişiklik göstermiştir. Donner, filmlerin de son durumları hakkında çeşitli bilgilerin paylaşımını yaptı.

Lauren Schuler Donner bu zamana kadar X-Men serisi, Dark Phoenix, Deadpool serisi ve Gambit gibi dünya çapında ün yapmış olan birçok yapımın yapımcılığını üstlendi. Kendisi Fox ile Disney işbirliği sonrasında nelerin yolunda tam olarak girmediği hakkında da bilgi verdi. Donner açıklamasını yaparken Disney’in neredeyse Fox’un ellerinde yer alan bütün ipleri elinden aldığını belirtti. Bu yüzden bazı aksaklıkların da ortaya çıkmış olduğu belirtildi.

Donner, Kevin ile ilk filmine başladığı zaman Kevin’in kendisi için çalıştığını, Kevin’in hikaye anlayışları gibi konularda hikayeyi nereye götürdüğü konusunda güvendiğini belirtti. Fakat kendisi şuan Kevin’in ne düşündüğünü bilmediğini, karakterlerin genellikle kendileriyle uğraşma ve onlara anlam verme noktasında çalışmalar yaptığını belirtiyor.

Korku ve gerilim kategorisinde yer alan X-Men filminde The New Mutans’ın genel anlamda başının dertten kurtulmadığı görülüyor. Filmin sahneleri tekrar çekildiğinden dolayı vizyon tarihi de ertelenmiş durumdadır. Fakat bunun üzerine çok iyi çalışmalar yapılıyor. Bu yüzden filmleri insanlar vizyonda görmek istiyorlar. X-Men filminin 7 Haziran 2019 tarihinde vizyona çıkması bekleniyor.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.