Willem Dafoe’lu Disney+ Filmi “Togo”dan İlk Fragman!

Willem Dafoe’lu Disney+ Filmi “Togo”dan İlk Fragman!

  5 Aralık 2019

  1.423 Okunma

Willem Dafoe'nin başrolünde yer aldığı Disney+ filmi Togo'dan ilk fragman paylaşıldı.

12 Kasım’da yayın hayatına başlayan Disney+ yeni yapımlarını duyurmaya devam ediyor. Willem Dafoe’nin başrollerinde yer aldığı ve bir köpek eğitmenini canlandırdığı dram filmi Togo’dan ilk fragman paylaşıldı.

Gerçek bir hikayeden beyaz perdeye aktarılan film, Disney+’da izleyicilerle buluşacak. Togo, Nome isimli Alaska kasabasında başlayan ölümcül salgının ardından kızaklı köpeği ile birlikte bölgeye ilaç ulaştırmaya çalışan Leonhard Seppala’nın hikayesine odaklanıyor. Filmin konusu şöyle: Bir Alaska kasabası olan Nome’da ölümcül salgın başlar. Çare ise 600 milden daha uzak bir yerdedir. Kasaba halkı köpek eğitmeni olan Leonhard Seppala’dan yardım ister. Seppala, yaşlı bir Sibirya kurdu olan Togo’yu da yanında götürür. Seppala ve Togo yola koyulduğunda büyük bir fırtına çıkar. İkili -70 dereceye varan soğukta büyük bir yaşam mücadelesi verecektir.

Togo’nun yönetmenliğini Fast and Furious, Invincible gibi yapımlarda yer alan Ericson Core üstleniyor. Senaryoyu ise Tom Flynn kaleme aldı. Filmin oyuncu kadrosunda usta oyuncu Willem Dafoe’nin yanı sıra Julianne Nicholson, Christopher Heyerdahl, Michael Gaston, Michael McElhatton gibi isimler de yer alıyor.

1925 yılında yaşanan gerçek bir olaydan uyarlanan Togo, 20 Aralık tarihinde Disney+’da izleyicilerle buluşacak.

Togo (2019) Filmi Fragman izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.