Will Smith’li “Gemini Man” Filminin İlk Fragmanı Geldi

Will Smith’li “Gemini Man” Filminin İlk Fragmanı Geldi

  24 Nisan 2019

  546 Okunma

Will Simith hayranlarının büyük bir merakla beklediği “Gemini Man” filminden ilk fragman görüntüleri yayınlandı.

11 Ekim 2019 tarihinde ülkemizde de gösterime girmesi beklenen Will Simith’in, Mary Elizabeth Winstead ve Clive Owen ile başrolünü paylaştığı “Gemini Man” filminin ilk fragmanında ünlü aktörün kendisi ile savaştığına tanık oluyoruz.

Filmin Konusu: Henry yaşlanmış bir kiralık katildir. Bu yüzden de bu işi bırakmak ister. Bu işten kurtulmanın yollarını arayan Henry, kendini birden bire büyük bir savaşın tam ortasında bulur. Savaştığı kişi ise kendisinden tam 25 daha küçük dinamik, hareketli ve zeki biridir. Bu kişi Henry’nin 25 yıl önceki halinin aynısı olan clonudur.

Yönetmenliğini Ang Lee’nin üstlendiği filmde başrolleri ise; Will Smith, Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen, Benedict Wong, Ralph Brown, Theodora Miranne ve Linda Emond paylaşıyor.

İşte merakla beklenen Gemini Man Filminin ilk Fragmanı

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.