What We Do in the Shadows’un Yeni Sezonundan İlk Fragman!

What We Do in the Shadows’un Yeni Sezonundan İlk Fragman!

  23 Mart 2020

  1.014 Okunma

FX, What We Do in the Shadows'un ikinci sezonundan ilk uzun fragman izleyicisinin beğenisine sunuldu.

FX, Taika Waititi ve Jemaine Clement’in sevilen vampir komedi serisi What We Do in the Shadows yaklaşan ikinci sezonu için ilk uzun fragmanı yayınladı. Fragman, Guillermo’nun vampir avcısı olacağını gösteriyor ve aynı zamanda konuk oyuncular Craig Robinson ve Haley Joel Osment’in ilk görüntülerini de sunuyor.

What We Do in the Shadows, 2014’te günümüz Wellington, Yeni Zelanda’da birlikte yaşayan bir grup vampirin günlük hayatın sıradan görevlerini yerine getirmelerini ve diğer insanlarla aynı odada oturmalarını konu alan aynı adı taşıyan vampir filmine dayanıyor.

Taika Waititi ve Jemaine Clement’in yaratıcısı ve yapımcısı olduğu What We Do in the Shadows’un başrollerinde Matt Berry, Kayvan Novak, Natasia Demetriou, Harvey Guillen gibi isimler yer alıyor. Ayrıca Star Wars serisinden Mark Hamill, The Sixth Sense ile tanınan Haley Joel Osment konuk oyuncu olarak dizinin ikinci sezonunda yer alıyor.

10 bölümlük ikinci sezonun prömiyeri 15 Nisan’da FX’te, ertesi gün ise Hulu’da yapılacak. Prömiyerde ilk iki bölüm yer alacak, sonraki her hafta yeni bir bölüm yayınlanacak.

What We Do in the Shadows 2. Sezon 1. Bölüm Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.