Westworld’ün 3. Sezonu İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Westworld’ün 3. Sezonu İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı!

  10 Kasım 2019

  1.223 Okunma

HBO'nun popüler dizilerinden Westworld, üçüncü sezonu için yeni bir fragman yayınlandı. Fragman, üçüncü sezonda gözleri Silikon Vadisi'ndeki teknoloji devine çeviriyor.

HBO’nun sevilen dizisi Westworld‘ün ilk iki sezonu, bir tatil yerinde yapay zeka ve robotik teknolojisinin kullanılması konusu etrafında şekillenmişti. Dizinin üçüncü sezon için yayınlanan yeni fragmanı ise izleyicileri Silikon Vadisi’ndeki teknoloji devlerine götürecek.

HBO’nun Youtube kanalında yayınlanan 1 dakika 10 saniyelik fragmanda “Incite Inc.” adlı şirketin internet sitesine yönlendiren bir bağlantı bulunuyor. Fragmanda bu kurgusal şirketin kurucularından olan dizinin yeni karakteri Liam Dempsey Sr. devrimsel strateji motorunun verileri nasıl kullandığı ile ilgili konuşurken görülüyor. Dempsey’in konuşmasının sonu ise tehditkar bir şekilde “Tek seçiminiz biziz” ifadeleriyle bitiyor.

Westworld’ün 3.Sezonunda Yeni Oyuncular Yer Alacak

Oyuncu kadrosunda Evan Rachel Wood, Jeffrey Wright, Thandie Newton, Ed Harris, James Marsden ve Tessa Thompson gibi isimleri barındıran dizinin üçüncü sezonunda Liam Dempsey Sr karakterinde Jefferson Mays‘i izleyeceğiz. Bunun yanı sıra Scott Mescudi, Lena Waithe ve Breaking Bad dizisi ile popülerleşen Aaron Paul gibi oyuncular da yer alacak. Yayınlanan fragmanlara bakılacak olursa dizinin üçüncü sezonu “Tema Parkı”nda değil dış dünyada geçecek.

İlk sezonu 2016, ikinci sezonu ise 2018’de yayınlanan dizinin üçüncü sezonu ise 2020 yılında izleyicisiyle buluşacak.

Westworld Dizisi 3. Sezon ilk Orijinal Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.