Vin Diesel Başrollü “Bloodshot”ın Vizyon Tarihi Ertelendi!

Vin Diesel Başrollü “Bloodshot”ın Vizyon Tarihi Ertelendi!

  27 Aralık 2019

  1.327 Okunma

Sony Pictures, Vin Diesel'in başrolünü üstlendiği Bloodshot filminin vizyon tarihini erteleme kararı aldı.

Fast and Furious’ın yıldızı Vin Diesel’in süper güçlere sahip bir karakterle izleyici karşısına çıkacağı Bloodshot ile ilgili değişikliğe gidildi. Sony, Bloodshot filminin yaklaşık 1 ay ertelenmesine karar verdi. Ertlemenin daha az rekabete girmek amacıyla yapıldığı konuşuluyor.

Fast and Furious, Riddick, Guardians of The Galaxy gibi serilerin yıldızı olan Vin Diesel’in başrolü olduğu Bloodshot’ın 21 Şubat 2020 tarihinde vizyona girmesi planlanmıştı. Ancak Sony Pictures, filmin vizyon tarihini yaklaşık 1 ay erteleyerek yeni tarihin 13 Mart 2020 olmasına karar verdi.

The Hollywood Reporter’ın haberine göre Valiant, Bloodshot karakterlerine dayanan bir dizi oyun üretmek için Blowfish Studios ile işbirliği yaptı. Valiant ana şirketi DMG Entertainment’ın CEO’su Dan Mintz şöyle konuştu:

“Valiant’ın karakterlerini video oyunu endüstrisine geri getirmekten ve hayranlarına en sevdikleri süper kahraman lar olarak oynama fırsatı vermekten heyecan duyuyoruz. Bu karakterleri ve hikayelerini oyuna uyarlama fikri, Valiant karakterlerini tüm dünyaya büyük ekranda Bloodshot sayesinde tanıttığımız şu dönemden daha heyecan verici bir zamanda gelemezdi.”

Filmin oyuncu kadrosunda Vin Diesel’in yanı sıra Guy Pearce, Eiza Gonzalez, Sam Heughan, Lamorne Morris, Toby Kebbell, Jóhannes Haukur Jóhannesson gibi isimler de yer alıyor.

Film, ABD’de 13 Mart 2020 tarihinde gösterime girecek. Ülkemiz için yeni vizyon tarihi henüz açıklanmadı.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.