Venom 2’nin Yapımcısından Beklenen Haber

Venom 2’nin Yapımcısından Beklenen Haber

  30 Haziran 2019

  563 Okunma

Venom filminin sevilen yıldızı Tom Hardy, ikinci filmde de başrolde. Venom 2'nin yapımcısı Amy Pascal yaptığı açıklamada Venom 2 filminde de Tom Hardy'nin oynayacağını açıkladı. 

Venom serisinin ilk filmi “Venom: Zehirli Öfke” 2018 yılında gösterime girmiş ve filmde Eddie Brock’u, yani Venom’u Tom Hardy canlandırmıştı. Başarılı performansıyla gönüllerde taht kuran Tom Hardy, 2 Ekim 2020’de vizyona girmesi beklenen Venom 2 filminde de karşımızda olacak. Tom Hardy dışında Venom 2’nin oyuncu kadrosu ve yönetmeni henüz açıklanmadı.

Venom: Zehirli Öfke filmi oldukça ilgi görmüş ve beğenilmişti. Filmin beğenilmesinde oyunculuk performansının yanında kurgusu da oldukça etkiliydi. Serinin ilk filmi, bilim kurgu ve gerilimin yanında bol aksiyon ve biraz da korku içeriyordu. Bu ögeler, daha önce “Terra Nova” ve “Mr.Banks” ile kendinin kanıtlamış, Kelly Marcel tarafından oldukça başarıyla harmanlamıştı. Serinin ikinci filminde, başrol oyuncusu gibi senaryo yazarı da değişmedi.

Amy Pascal aynı röportajında serinin ikinci filminde Spider-Man olacak mı sorusuna net bir cevap vermese de olmayacağı yönünde izlenim bıraktı. Amy Pascal “Herkese bunu görmeyi çok ister. Belki bir gün gerçekleşebilir, kim bilir” diyerek, serinin devam filmlerinin geleceğine ve bu devam filmlerinde Spider-Man’ı görebileceğimize dair umut ışığı yaktı.

Venom: Zehirli Öfke Konusu: Hırslı ve araştırmacı bir muhabir olan Eddie Brock, yaşadığı talihsiz olaydan sonra, kariyerinde tekrar başarı yakalayabilmek için gizli faaliyetler gerçekleştiren şirketin peşine düşer. Eddie Brock kendini, gizli ve yasa dışı deneyler yapılan bir tesisin ortasında bulur. Eddie Brock, bu tesiste vücuduna temas eden, ortak yaşar-simbiyot yüzünden, Venom adında çok güçlü ve aynı zamanda o kadar kontrolsüz bir canavara dönüşür.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.