Venom 2’de Kötü Karakter Shriek Rolünü Naomie Harris Üstlenecek

Venom 2’de Kötü Karakter Shriek Rolünü Naomie Harris Üstlenecek

  21 Ekim 2019

  1.052 Okunma

Başarılı oyuncu Tom Hardy'nin başrolünde yer aldığı devam filmi Venom 2'nin kadrosuna Naomie Harris katıldı.

Yönetmenliğini Andy Serkis’in yapacağı Tom Hardy’nin başrolünü üstlendiği devam filmi Venom 2 kadrosuna yeni bir isim dahil oldu. James Bond serisinden tanınan Naomie Harris, çizgi romanın kötü karakterlerinden olan Shriek karakterine hayat verecek.

Moonlight, Skyfall,Collateral Beauty filmlerinin yıldız oyuncusu Naomie Harris, Venom 2’nin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Yıldız oyuncu, Venom’un karşısında kötü bir karakteri canlandıracak. Oldukça tehlikeli bir suçlu olan Shriek karakteri, mutanta dönüşmeden önce uyuşturucu satıcısıydı. Ses patlamaları sayesinde düşmanını etkisiz hale getirebilen ve uçabilen Shriek,Venom’un başına bela olacak gibi görünüyor.

Venom 2’de Shriek’in sevgilisi ve ortağı olan Carnage karakterine ise Woody Harrelson hayat verecek.

2017 yılında En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Oscar adaylığı kazanan Naomie Harris, James Bond serisinde hayat verdiği Moneypenny karakteri ile adından söz ettirmeyi başarmıştı.

Andy Serkis’in yönetmenlik koltuğuna oturacağı Tom Hardy’li Venom 2’nin 2 Ekim 2020 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor. 2018 yılında vizyona giren Venom, eleştirmenler tarafından yerden yere vurulmuş fakat gişede iyi bir performans sergilemişti. Dünya çapında 856 milyon dolar gişe elde eden Venom’un devam filmi de kaçınılmaz oldu.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.