Vahşet Çetesi’nin Devam Halkası “3 From Hell”den Yeni Poster

Vahşet Çetesi’nin Devam Halkası “3 From Hell”den Yeni Poster

  3 Temmuz 2019

  616 Okunma

Rob Zombie'nin müzisyenliği bırakıp, yönetmenliğe geçiş yaptığı House of 1000 Corpses'ı üçüncü devam halkasına ulaştıran yapım "3 From Hell"den yeni poster yayımlandı.

Filmin başrolünü bir kez daha Rob Zombie’nin eşi Baby Firefly karakterine hayat veren Sheri Moon Zombie oynayacak. Seriyi takip edenler ilk filmin ana karakterlerinden birisi olan Otis Driftwood karakterine hayat veren Bill Moseley’ı bir kez daha bu filmde izleme şansı bulacak. Filmde ek olarak korku filmlerinin alışıla gelen isimlerinden birisi haline gelen Rondo karakteri ile Danny Trejo, Warden Virgil Dallas Harper’a hayat veren Jeff Daniel Phillips, Mr. Baggy Britches karakterine hayat veren Clint Howard, Winslow Foxworth Coltrane karakterine hayat veren Richard Brake ve Kaptan Spaulding karakterine hayat veren Sid Haig gibi isimlerde yer alıyor.

Bolca kan gördüğümüz korku filmi Vahşet Çetesi’nin devam halkası olan “3 From Hell”den yeni poster yayımlandı. Gelen yeni posterde filmde rol alan karakterlerin gözlerinin çerceve içine alındığını görüyoruz. Posterin sloganı ise; “Kötülük geri dönüyor.”

Vahşet Çetesi'nin Devam Halkası

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.