Ünlü Aktör Chris Evans, Antoine Fuqua’nın Yeni Filmi Olan Infinite Filmide Yer Almaya Hazırlanıyor

Ünlü Aktör Chris Evans, Antoine Fuqua’nın Yeni Filmi Olan Infinite Filmide Yer Almaya Hazırlanıyor

  19 Şubat 2019

  407 Okunma

Chris Evans'ın Qntoine Fuqua'nın yeni filmi Infinite'de yer alması bekleniyor.

Marvel’in Sinematik Evreni’nde Captain America karakterini canlandırmış olan Chris Evans yeni bir film için anlaşmaya varmak üzere. The Equalizer 2’nin yönetmenliğini yapmış olan Antoine Fuqua’nın reenkarnasyon temalı olan bilimkurgu filmi Infinite’da rol alacak.

Chris Evans Sott Pilgrim vs. The World, London, Fantastic Four gibi yapımlarda rol alarak karşımıza çıkmış bir aktör olmaktadır. Marvel Sinematik Evreni’nde 2011 yılında Captain America karakterini canlandırarak evrenin en önemli oyuncularından biri olmuş olmaktadır. Süper kahraman filminde başrol olarak kariyerini şekillendirmiş olan Chris Evans en son oynayacağı Avengers: Endgame filminin sonrasında Captain America karakterini bırakabileceğini söylemişti.

Captain America filmi ve karakteri sonrasında kariyerine iyi bir şekilde devam etmek isteyen başarılı aktör yakalamış olduğu bu başarının devamı için Antoine Fuqua’nın yeni filminde yer almayı düşünüyor. En son The Equalizer 2 filminin yönetmenlik koltuğuna oturmuş olan Fuqua’nın yeni filmi Infinite olarak belirlenmiş olmaktadır. Chris Evans, Infinite filminin başrolünü üstlenmek için anlaşmaya varmak üzere yola çıkmıştır.

Infinite Filminin Senaryosunu John Lee Hancock Yazacak

Infinite filmi D. Eric Maikranz’ın The Reincarnationist Paper romanından uyarlanarak beyazperde de karşımıza çıkacaktır. Filmin konusuna baktığımız zaman ise daha önce yaşadıkları hayatları oldukça net bir şekilde hatırlayan ve bunun sayesinde yıllardır tarihin seyrini değiştirmiş olan gizli bir örgütü konu almaktadır. Evan Michaels ise bu film içerisinde tesadüf eseri olarak böyle bir örgütün olduğunu keşfedecektir. Bu keşfetmenin ardından da bu topluluğa katılarak yaşayacağı maceraları film içerisinde göreceğiz.

Infinite filmi konusu ile birlikte oldukça ilgi çeken bir film olmaktadır. Bu filmin senaryosuna baktığımız zaman The Blind Side’ın senaristi olan John Lee Hancock yazacağı görülecektir. Chris Evans’ın bu fim içerisinde yer alıp almayacağı konusu ile gelecek günlerde açıklığa kavuşulması beklenmektedir. Aynı zamand Rian Johnson’ın yazmış ve yönetmiş olduğu Knives Out ile Antonio Campos’un Netflix platformunda yayınlacak olan yeni filmi The Devil All The Time filminde başarılı aktör olan Chris Evans’ı izleyeceğiz.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.