Alper Mestçi’nin Yeni Filmi Üç Harfliler: Adak’dan Fragman Geldi

Alper Mestçi’nin Yeni Filmi Üç Harfliler: Adak’dan Fragman Geldi

  8 Ocak 2019

  335 Okunma

18 Ocak 2019 tarihinde vizyonlarda boy gösterecek olan korku filmlerinin efsane yönetmeni Alper Mestçi'nin yeni filmi Üç Harfliler: Adak yapımından ilk fragman geldi.

korku filmlerinin efsane ismi Alper Mestçi‘nin yeni filmi Üç Harfliler: Adak filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Yönetmen koltuğuna Alper Mestçi’nin oturduğu filmde Ramazan Demir, Ali Aydoğan, Begüm Koyçiç, Ceren Yılmaz, Ejder Özkarslıgil, Hatice İrkin ve Simge Uluer başrolleri paylaşıyor.

Konusu: Çok yakın iki arkadaş Metin ve Salih avlanmak için ormana gider. Ancak arkadaşlar bir kaza geçirir ve Salih tüfekle vurularak ağır bir şekilde yaralanır. Beynine saçma parçaları isabet eden Salih, bu parçalar ile ebediyen yaşamak zorundadır. Yaşanılan olaylar Salih’i son derece olumsuz etkiler ve hem maddi hemde manevi yardıma ihtiyaç duydurtur. Metin Salih’e her konuda destek olacağını söyler, ancak hiç bir şey onun dediği gibi olmaz. Arkadaşı ile ilgilenmeyen Metin, birde Salih’in kız arkadaşı Şermin ile de arasına girer. Nişanlısı Arzu’dan ayrılan Metin, bir süre sonra Şermin ile nişanlanır. olanlara bir anlam veremeyen Arzu Salih ve onun annesi Türkan’a danışmaya gider. Ancak Arzu’nun bu ziyareti oğlunu soktuğu durumlardan ötürü Metin ve Şermin’den intikam alabilmek için Türkan’ı harekete geçirir.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.