Tye Sheridan’lı Quibi Macera Dizisi “Wireless”tan Fragman Yayınlandı

Tye Sheridan’lı Quibi Macera Dizisi “Wireless”tan Fragman Yayınlandı

  4 Eylül 2020

  8 Okunma

Quibi, Steven Soderbergh'in yapımcılığını üstlendiği Tye Sheridan ve Andie MacDowell’ın başrolleri paylaştığı Wireless dizisinden fragman paylaştı.

Kısa formatlı mobil video platformu olan, yapımlarını 10 dakikayı aşmayacak bölümlerle yayınlayan Quibi, 50 orijinal yapımla 6 Nisan 2020’de yayın hayatına başladı. Şimdiye kadar Most Dangerous Game, The Stranger, Survive gibi yapımları sunan platform, Steven Soderbergh’in yapımcılığını üstlendiği yakında çıkacak olan “hayatta kalma” temalı gerilim dizisi Wireless’ın resmi fragmanını yayınladı.

Wireless’ın konusu şöyle: Üniversite öğrencisi Andy Braddock, Colorado dağlarının derinliklerinde seyrek olarak seyahat edilen bir yolda, eski kız arkadaşıyla olan ilişkisini yeniden canlandırmak için yeni yıl partisine gider. Telefonu nedeniyle dikkati dağılan Andy, bir kar kütlesiyle çarpışır ve bir dağ geçidine koşar. Yaralı ve yalnız başına olan Andy, kurtulmak için telefonu yardımıyla arkadaşlarını çağırmaya çalışır.

Tye Sheridan’ın yanı sıra Wireless dizisinin oyuncu kadrosunda, Lukas Gage, Francesca Reale, Mace Coronel, Sydney Park, Andie MacDowell ve Eric Dane yer alıyor. Zach Wechter’in yönetmenliğini yaptığı dizi, Zach Wechter ve Jack Seidman tarafından yaratıldı.

Quibi ve Steven Soderbergh’in ilk ortak projesi olan Wireless, 14 Eylül’de izleyici ile buluşacak.

Quibi Dizisi Wireless Resmi Fragman İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.