Justin Kurzel’in “True History of Kelly Gang” Filminden Yeni Fragman!

Justin Kurzel’in “True History of Kelly Gang” Filminden Yeni Fragman!

  14 Ocak 2020

  1.529 Okunma

Justin Kurzel'in yeni filmi True History of Kelly Gang'dan yeni fragman yayınlandı.

Snowtown, Assassin’s Creed, Macbeth gibi yapımlarla tanınan Justin Kurzel’in son filmi True History of Kelly Gang’dan yeni fragman yayınlandı. Dünya prömiyerini 44. Toronto Film Festivali’nde yapan film, izleyiciler tarafından beğeniyle karşılandı.

Avustralyalı kanun kaçağı Ned Kelly’nin hikayesini beyaz perdeye taşıyan True History of Kelly Gang’ın yönetmenlik koltuğunda Justin Kurzel oturuyor. Filmin senaryosunu ise Shaun Grant kaleme alıyor. Peter Carey’nin aynı isimli romanından uyarlanan filmin konusu şöyle: Ned Kelly, İrlanda’daki baskıcıları ortadan kaldırmayı amaçlayan Sons of Sieve adlı bir isyancı grubun geldiğini keşfeder. Acımasız bir baba tarafından büyütülen ve annesi haksız bir şekilde tutuklanan Ned, ayaklanmayı yapacak isyancılarla bir araya gelir. Ned’in ölümüne kadar hayatının en genç yıllarını kapsayan film, kötü ve iyi olan arasındaki bulanık sınırları inceliyor. Gençlik ve trajedi, Kelly Gang’da çarpışırken, bir anne ile bir oğul arasındaki kırık ve güçlü bir sevgi ise hikayenin kalbini oluşturuyor.

Ned Kelly’ye George MacKay’ın hayat verdiği True History of Kelly Gang’ın oyuncu kadrosunda Russel Crowe, Nicholas Hoult, Thomasin Mckenzie, Charlie Hunnam gibi isimler yer alıyor.

Film, 28 Şubat’ta yurtdışında, 20 Mart tarihinde ülkemizde vizyona girecek.

True History of Kelly Gang (2020) Filmi Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.