“Travis Scott: Look Mom I Can Fly” Filminden Türkçe Altyazılı Fragman

“Travis Scott: Look Mom I Can Fly” Filminden Türkçe Altyazılı Fragman

  8 Eylül 2019

  1.033 Okunma

Dünyaca ünlü süperstar Travis Scott'ın Grammy'ye aday gösterilmiş olan “Astroworld” isimli albümünün ilk çıkışı ve sonrasında yaşadıklarını anlatan “Travis Scott: Look Mom I Can Fly” Filminin Türkçe Altyazılı ilk Fragmanı Netflix Türkiye tarafından izleyicinin beğenisine sunuldu.

Bol müzikli bir belgesel yapımı olan filmde Travis Scott’a ait pek çok şey öğrenme şansına sahip olacaksınız. Dünya çapındaki süperstarın belgeselini konu alan yapımda yönetmen koltuğuna White Trash Tyler oturuyor. Filmde yer alan tek oyuncu ise Travis Scott.

Filmin Konusu: Müzik dünyasının en önemli isimlerinden birisi olan ünlü süperstar Travis Scott’ın hayatını tüm gerçekliğiyle gözler önüne seren filmde, Grammy’ye aday gösterilen albümü Astroworld’ün ilk çıkışı ve sonrasında neler yaşadığına yakından tanık olacaksınız.

Travis Scott: Look Mom I Can Fly (2019) Türkçe Altyazılı Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.