“Travis Scott: Look Mom I Can Fly” Filminden Türkçe Altyazılı Fragman

“Travis Scott: Look Mom I Can Fly” Filminden Türkçe Altyazılı Fragman

  8 Eylül 2019

  1.224 Okunma

Dünyaca ünlü süperstar Travis Scott'ın Grammy'ye aday gösterilmiş olan “Astroworld” isimli albümünün ilk çıkışı ve sonrasında yaşadıklarını anlatan “Travis Scott: Look Mom I Can Fly” Filminin Türkçe Altyazılı ilk Fragmanı Netflix Türkiye tarafından izleyicinin beğenisine sunuldu.

Bol müzikli bir belgesel yapımı olan filmde Travis Scott’a ait pek çok şey öğrenme şansına sahip olacaksınız. Dünya çapındaki süperstarın belgeselini konu alan yapımda yönetmen koltuğuna White Trash Tyler oturuyor. Filmde yer alan tek oyuncu ise Travis Scott.

Filmin Konusu: Müzik dünyasının en önemli isimlerinden birisi olan ünlü süperstar Travis Scott’ın hayatını tüm gerçekliğiyle gözler önüne seren filmde, Grammy’ye aday gösterilen albümü Astroworld’ün ilk çıkışı ve sonrasında neler yaşadığına yakından tanık olacaksınız.

Travis Scott: Look Mom I Can Fly (2019) Türkçe Altyazılı Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.