Toy Story 4 – Oyuncak Hikayesi 4 Filminden Yeni Teaser ve Poster Geldi

Toy Story 4 – Oyuncak Hikayesi 4 Filminden Yeni Teaser ve Poster Geldi

  19 Nisan 2019

  866 Okunma

2010 yılında çekilen üçüncü filmden beri ne zaman geleceği büyük bir merakla beklenen ”Oyuncak Hikayesi 4” filmi 2019 yılında karşımıza çıkıyor. Birbiri ardına yayınlanan Fragmanlardan sonra yeni bir poster ve teaser geldi.

Bundan önce çekilen serinin üç filmi dünya çapında iki milyar doların üzerinde hasıtla yapmayı başardı. 21 Haziran 2019 tarihinde gösterime girecek olan yapımın yönetmenliğini Josh Cooley üstleniyor. Filmin seslendirme kadrosunda ise; Keanu Reeves, Tom Hanks, Tony Hale, Tim Allen ve Patricia Arquette gibi isimler yer alıyor.

Filmin Konusu: Geri dönüşüm projesi için kaşıktan yapılmış olan Forky bir oyuncak oluşunu hiç bir şekilde kabul etmemektedir. Bir kere kullanılmak için yapılmış olan Forky, kendisinin oyuncak olmadığı konusunda son derece baskıcı ve ısrarcı davranır. Bonnie’nin odasına ait olmadığını savunan oyuncak Forky, artık dünyada ki amacının ne olduğunu düşünme zamanının geldiğini anlar. Fork, kendini asla diğer oyuncaklar ile aynı görmediği için, bundan sonra ki yaşamını kaşık olarak devam ettirme kararı alır. Ama önce oyuncak olarak üstesinden gelmesi gereken farklı bir görevi olduğunu bilir.

Toy Story 4 – Oyuncak Hikayesi 4 Yeni Teaser

Toy Story 4 – Oyuncak Hikayesi 4 Yeni Poster

Toy Story 4 | Oyuncak Hikayesi 4: Poster

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.