“Top Gun 2: Maverick” Filminden Türkçe Altyazılı Yeni Fragman Yayınlandı

“Top Gun 2: Maverick” Filminden Türkçe Altyazılı Yeni Fragman Yayınlandı

  17 Aralık 2019

  1.849 Okunma

Tom Cruise 'un başrolünü üstlendiği devam filmi Top Gun: Maverick'ten yeni fragman yayınlandı.

Hollywood’un başarılı aktörü Tom Cruise’un başrolünde yer aldığı 34 yılın ardından izleyici ile buluşacak devam filmi Top Gun 2: Maverick‘ten yeni fragman yayınlandı. 2020’nin en çok beklenen filmleri arasında yer alan Top Gun: Maverick önümüzdeki yıl en çok konuşulan yapımlardan biri olacak gibi görünüyor.

34 yıl aradan sonra Tom Cruise’un Pete ‘Maverick’ Mitchell rolüyle yeniden izleyici karşısına çıkacağı devam filminin yönetmenlik koltuğunda Oblivion’ın yönetmeni Joseph Kosinski oturuyor. Filmin senaryosunu ise Peter Craig, Justin Marks, Eric Singer, Christopher McQuarrie’den oluşan bir ekip kaleme alıyor. Yapımcı ekipte Jerry Bruckheimer ve Tom Cruise yer alıyor.

Top Gun: Maverick’te yıldız oyuncu Tom Cruise’a Jennifer Connely, Ed Harris, Miles Teller, Monica Barbaro, Jon Hamm gibi isimler eşlik ediyor. Val Kilmer de Iceman rolüyle filme geri dönüyor. Film, eğitim pilotu olan Pete Mitchell ve Goose’un oğlu arasındaki ilişkiyi anlatıyor. Maverick’in son yardımcı pilotu Goose’un oğlunu canlandıran Miles Tiller fragmanda, Maverick ile fiziksel bir tartışmaya girerken görülüyor.

Merakla beklenen Top Gun: Maverick, 26 Haziran 2020’de gösterime girecek.

Top Gun 2: Maverick (2020) Filmi Türkçe Altyazılı Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.