Tomb Raider 2 İçin Çalışmalar Başladı!

Tomb Raider 2 İçin Çalışmalar Başladı!

  15 Nisan 2019

  319 Okunma

2018 yılında çekilen ve dünya genelinde 274 milyon dolar hasılat yapmayı başaran Alicia Vikander’in başrolünü oynadığı ”Tomb Raider 2” için çalışmalar başladı.

Warner Bros ve MGM ortaklığı ile çalışmalara başlanan yapımın başrolünü bir kez daha İsveç’in dünyaca ünlü bayan aktörü Alicia Vikander oynayacak. Filmin yönetmen, diğer oyuncu kadrosu ve vizyon tarihi henüz netlik kazanmış değilken ilk filmde Dominic West, Daniel Wu, Walton Goggins ve Kristin Scott Thomas gibi isimler yer almıştı. 2018 yapımı Tomb Raider filminin yönetmenliğini ise Roar Uthaug üstlenmişti. Tam 94 milyon dolarlık bütçesi olan 2018 yapımı filmi, Türkiye’de 317.387 kişi izlemiş, tüm dünyada ise 274 milyon dolar hasılat elde etmişti.

İlk Filmin Konusu: 21 yaşına gelmiş Lara Croft, babasının ortadan kayboluşunun yedinci yılında küresel ticaret imparatorluğunun başına geçmeyi kabul etmez. Üniversite eğitimine devam ederken bisikletli kurye olarak çalışıp geçimini temin etmeye çalışır. Bir süre sonra babasının neden ortadan kaybolduğunu ve akıbetini merak etmeye başlayan Lara, babasının son gittiği yer olan Japonya kıyılarına doğru hareket eder. Burada oldukça gizemli bir ada da bir mezar bulur. Mezarı bulduktan sonra Lara kendini bir anda keskin zihinli, kör inançlı ve inatçı bir ruh haliyle donaltılmış halde bulur. Ancak bu onu dezavantajlı bir duruma sokacaktır. Lara artık bilinmezliklere doğru yolculuğa başlar.

Yorum Alanı
Son Eklenen Haberler
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir. 2020 Filmleri - 2019 Filmleri - Avengers: Endgame - Yenilmezler 4