Tom Holland ve Daisy Ridley’li “Chaos Walking”den İlk Fragman Yayınlandı

Tom Holland ve Daisy Ridley’li “Chaos Walking”den İlk Fragman Yayınlandı

  20 Kasım 2020

  32 Okunma

Tom Holland ve Daisy Ridley'in başrollerinde yer aldığı Chaos Walking'den ilk fragman izleyicilerin beğenisine sunuldu. Chaos Walking, 2021'de gösterime girecek.

Lionsgate, Tom Holland ve Daisy Ridley’in oynadığı, uzun süredir ertelenen bilim kurgu filmi Chaos Walking’den fragman yayınlandı. Prodüksiyonuna 2017’de başlanan ve 1 Mart 2019’da gösterime girmesi planlanan film, yeniden çekimler ve oyuncuların yoğun programları nedeniyle ertelenmişti. Çekimleri tamamlanan filmin önümüzdeki yıl izleyicierle buluşması planlanıyor.

Chaos Walking, Patrick Ness’in The Knife of Never Letting Go isimli genç yetişkin romanından uyarlandı. Yönetmenlik koltuğunda ise Doug Liman oturuyor. Chaos Walking, kadınların olmadığı ve tüm canlıların birbirlerinin düşüncelerini duyabildiği distopik bir dünyada geçiyor.

Chaos Walking’in konusu şöyle: Todd Hewitt, Yeni Dünya’nın uzak bir gezegeninde yaşamaktadır. Noise adı verilen bir virüs nedeniyle canlılar birbirlerinin düşüncelerini görebilmektedir. Virüs, getirdiği sonsuz gürültü nedeniyle birçok kişiyi deliliğe sürüklemiştir. Bir gün Violet isimli gizemli bir kız gezegene düşer ve onu korumaya yemin eden Todd Hewitt tarafından keşfedilir. Todd, yolculukları boyunca kendi gizli gücünü keşfeder ve geçmişin karanlık sırlarını açığa çıkarır.

Senaryosu Charlie Kaufman,John Lee Hancock ve Ness tarafından yazılan filmin yapımcılığını Allison Shearmur ve Doug Davidson üstleniyor. Oyuncular arasında Mads Mikkelsen, Demián Bichir, Cynthia Erivo, Nick Jonas, Kurt Sutter ve David Oyelowo yer alıyor.

Chaos Walking’in, 22 Ocak 2021’de gösterime girmesi planlanıyor.

Chaos Walking (2021) Resmi Fragman İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.