Tom Hanks’li “Dünyadan Haberler” Filminden İlk Afiş ve Fragman Geldi!

Tom Hanks’li “Dünyadan Haberler” Filminden İlk Afiş ve Fragman Geldi!

  23 Ekim 2020

  5 Okunma

Tom Hanks'in başrolde olduğu, Paul Greengrass'ın yönetmenliğini yaptığı Dünyadan Haberler - News of the World'den ilk fragman ve afiş paylaşıldı.

Tom Hanks ve Paul Greengass, Captain Phillips filminden sonra News of the World filminde yeniden bir araya geliyor. Gerilim, animasyon, bilim kurgu ve komedi dahil olmak üzere akla gelebilecek her film türünde hayat verdiği rollerle Hollywood’un en büyük yıldızlarından biri olan Tom Hanks, western dünyasında bir maceraya atılacak. Dünyadan Haberler – News of the World filminden ilk afiş ve fragman izleyicilerin beğenisine sunuldu.

News of the World, Amerikan İç Savaşı’nın ardından kimsesiz kalan bir genç kadını, yaşayan son akrabalarının yaşadığı yere götürmeye çalışan bir adamın hikayesini merkezine alıyor.

Filmin konusu şöyle: Üç savaş gören ve ikisinde savaşan gazi Yüzbaşı Jefferson Kyle Kidd, iç savaşın sona ermesinden beş yıl sonra kurgusal olmayan bir hikaye anlatıcısı olarak diyar diyar gezmekte ve kraliçelerden, başkanlardan haberler, şanlı kan davaları, yıkıcı felaketler ve dünyanın en ücra noktalarından sürükleyici maceralar anlatmaktadır. Kiowa halkı tarafından altı yıl önce yanlarına alınan ve kendilerinden biri gibi büyütülen 10 yaşındaki Joanna ile yüzbaşı Kidd’in yolları kesişir. Hiç deneyimlemediği bir dünyaya düşmanca yaklaşan Joanna, kendi isteği dışında yaşayan son akrabalarının yanına dönmektedir. Kidd, çocuğu yasalara göre ait olduğu yere götürmeyi kabul eder. Acımasız vahşi doğada yüzlerce kilometre yol kat ettiklerinde, ikisi de ev diyebilecekleri bir yer ararken hem insan hem de doğa güçlerinin muazzam zorluklarıyla yüz yüze geleceklerdir.

News of the World İlk Afiş

Senaryosunu yönetmen Paul Greengrass ile Luke Davies’in kaleme aldığı film, Paulette Jiles’in romanına dayanıyor. Tom Hanks ve Helena Zengel’in başrolleri paylaştığı filmin oyuncu kadrosunda Elizabeth Marvel, Ray McKinnon, Mare Winningham gibi oyuncular bulunuyor.

Dünyadan Haberler (2020) Filmi Türkçe Altyazılı Fragman İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.