Tokyo İle Bağlantı – Kaan Müjdeci (Iguana Tokyo)

Tokyo İle Bağlantı – Kaan Müjdeci (Iguana Tokyo)

  22 Ekim 2019

  836 Okunma

Iguana Tokyo filmi, son dönemde deneysel sinemaya dair çok aktif bir ilerleme sunuyor. Profesyonel olarak kendi derdini anlatan Kaan Müjdeci, hayata dair yaklaşımını ve beklentisini de bu süreçlerde büyütmeye devam ediyor.

Hem çok daha aktif, hem de çok daha verimli ve yoğun bir dilde ilerleyen bu süreçler için tek yapmanız gereken filme dair bir ilerleme sunmak. Daha önceden pek çok kısa film konsunda çalışan yönetmenimiz, kendine dair düşüncelerini ve derdini de dile getirmeye devam ediyor.

Bu filmde de biraz bu var aslında. Hem daha çok aktif bir yaklaşım, hem de yoğun bir ilerleme diyerek karşınıza çıkarılan seçimleri ön plana çıkarabiliyoruz. Bireysel ilerlemeler, fırsatlar ve beklentilere dair ön plana çıkarılan her seçenek ve amaç için sizler de bu süreçleri çok daha etkin bir şekilde kullanabilir ve ilerletebilirsiniz. Profesyonel olmak, aslında film dünyasına da dokunmak demektir. Japonya ile birlikte ortak bir iş yapmak, bu konuda gerçekten başarılı ve aktif bir çalışma üretmek Kaan Müjdeci için de gayet önemli bir ilerleme oluşturacaktır.

Filme dair yayınlanan teaseri sizin için ön plana çıkarıyoruz. Bu sayede çok daha hızlı ve verimli bir yaklaşımı da kendinize göre ön plana çıkarmış olacaksınız. Beklentileri ve yenilikleri bu süreçlerde incelemek isterseniz sizler de zaman kaybetmeyin ve farklı fırsatları kendinize göre kullanmaya başlayın. Aşama aşama büyüyen, yoğun bir dilde ön plana çıkarılan ve her süreçte değişimi ortaya çıkaran bu sitemiz, sizinle ilgili de beklentileri ön plana çıkarmaya devam ediyor.

Tokyo İle Bağlantı – Iguana Tokyo (2019) İlk Teaser izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.