Todd Phillips, Joker’in Devam Filmi Hakkında Konuştu

Todd Phillips, Joker’in Devam Filmi Hakkında Konuştu

  5 Aralık 2019

  1.030 Okunma

Joker'in yönetmeni Todd Phillips, bugün yaptığı röportajda Joker filminin devamına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bu yılın en çok konuşulan filmlerinden biri ve 1 milyar dolarlık gişe hasılatı ile en çok izlenen +18 film olan Joker‘in yönetmeni Todd Phillips, Joker’in devamı olup olmayacağına ilişkin konuştu. Joker’in devam filmi olmayacağını doğrulayan Phillips, Warner Bros’un kendisine nasıl bir yaklaşım yapacağı üzerinde düşünmesi için zaman verdiğini söyledi.

IGN’e konuşan Phillips, devam filminin geleceği konuşmalarının Joker vizyona girmeden önce de olduğunu belirtti ve şöyle konuştu:

“Joaquin ve ben filmi çekerken bu konuyu konuşmuştuk. Ama dürüst olmak gerekirse bu konuşmalardan daha öteye gidemedik. Hatta Warner Bros bile konuyla ilgili konuşmadı. Bence şu an bize zaman veriyorlar. Eğer bir yolunu bulursak ve Joaquin de bunu yapmaya istekli olursa yaparız. Ama henüz o aşamaya yaklaşmadık”

Bu ifadeleriyle bir devam filmi olasılığını dile getiren ve açık kapı bırakan Phillips, ayrıca bazı izleyicilerin devamını görmeme arzusunu fark ettiğini de belirtti:

“Bence bazı insanlar gerçekten yapmamamız gerektiğini düşünüyor, bunu da anlıyorum. İnsanların devam filmine tepkisinin olumlu olduğu söyleniyordu. Bazıları ‘Hayır bir devam filmi ile mahvetmeyin’ diyor. İlginç.”

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.