Tim Burton, Addams Family’nin TV Uyarlamasını Yönetebilir

Tim Burton, Addams Family’nin TV Uyarlamasını Yönetebilir

  24 Ekim 2020

  2 Okunma

Tim Burton, Addams Ailesi'nin Tv uyarlamasının yönetmenlik ve yapımcılığı için görüşmeler yapıyor.

MGM Television, gotik Addams Ailesi’nin dizi uyarlamasını geliştirdiğini duyurdu. Dizinin senaristleri olarak Into the Badlands’in yaratıcıları olan Alfred Gough ve Milles Millar görevlendirilirken, Tim Burton dizinin yönetmenlik ve yönetici yapımcılığını üstlenmek için görüşme halinde. Gough ve Millar, aynı zamanda dizinin showrunnerı ve yönetici yapımcısı olarak da görev yapacak.

Edward Scissorhands, Corpse Bride gibi harika yapımlara imza atan Tim Burton, The Addams Family’nin dizi uyarlamasını yönetmenlik koltuğunda oturacak isim olabilir.

Proje şimdilik hiçbir platform ya da kanala bağlı değil ancak Addams Family’nin popülerliği dikkate alındığında ve Tim Burton’ın ekipte yer alacağı kesinleştiğinde kendisine bir platform bulması zor olmayacaktır. Anlaşma sağlanması durumunda dizi, Tim Burton’ın kariyerindeki birkaç TV projesinden biri olacak.

Diğer yandan günümüzde geçecek olan dizi, hikayeyi Wednesday Addams karakterinin gözünden anlatacak.Charles Addams tarafından yaratılan bir çizgi roman olarak başlayan Addams Ailesi, baba Gomez, anne Motricia, çocuklar Wednesday ve Pugsley, Büyükanne, Amca Fester, uşak Lurch ve El Thing’ten oluşuyor. Birçok uyarlamaya konu olan hikayenin 1964-1966 yılları arasında yapılan dizisi oldukça popülerdi.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.