The Witcher Dizisinin Yapımcısı Dizi Hakkında Açıklama Yaptı

The Witcher Dizisinin Yapımcısı Dizi Hakkında Açıklama Yaptı

  4 Kasım 2019

  1.706 Okunma

Sevilen kitap serisi The Witcher 'ın Netflix dizisi yapımcısı Lauren S. Hissrich, dizinin işleyişine ve detaylarına ilişkin açıklama yaptı. Hissrich, dizinin Geralt yerine Ciri ve Yennefer üzerine odaklanacağını söyledi.

Kitap serisi ve bilgsayar oyunu olan The Witcher’ın Netflix’te yayınlanacak dizisi için gerçekleşen etkinlikte, dizin yapımcısı Lauren S. Hissrich, diziye ilişkin önemli bilgiler açıkladı. Hissrich, dizinin baş oyuncu olan Geralt of Rivia yerine Ciri ve Yennefer karakterlerine odaklanacağını açıkladı.

Redanian Intelligence’ın haberine göre, MCM London Comic Con panelinde açıklama yapan Hissrich, şu sözleri söyledi:
“Serinin 8 kitabı var, hepsini okudum. Kısa hikayelerle başlamam gerektiğini biliyordum. Hikayeler Witcher’ları anlatıyor. Ama Ciri ve Yennefer’ı daha önce hikayeye koymak istedim. Ciri diğer karakterlerle tanışmadan, sizler onunla tanışacaksınız.”

Dizide Geralt’ı canlandıracak Henry Cavill’in rolünün ne kadar olacağına da yanıt veren Hissrich, Cavill’in bulunduğu sahnelerin oldukça iyi seviyede olduğunu söyledi. Konuyu yeniden Ciri ve Yennefer karakterlerine getiren Hissrich, iki karakterin rolünün büyüklüğüne değindi. “Hepsi beraberken anlayabilmemiz için her birini tek tek anlamalıyız” dedi.

Ana karakterlerin Ciri ve Yennefer olacağı açıklamalarına sosyal medyadan birçok tepki geldi. Ancak Ciri, ilk iki hikayenin ardından ana karaktere dönüşüyor, Yennefer ise oyunda olduğundan daha fazla role sahip. Yapımcı Hissrich, The Witcher uyarlama dizisinin tamamen kitaba dayanacağını belirtti.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.