The Witcher Dizisi Kaç Sezon Sürecek?

The Witcher Dizisi Kaç Sezon Sürecek?

  10 Aralık 2019

  1.029 Okunma

Efsane kitap ve oyun serisi The Witcher'in uyarlaması olan dizinin kaç sezon süreceği açıklandı. Dizinin yapımcısı Hissrich, diziye dair yeni detaylar paylaştı.

Netflix’in yakın bir zamanda izleyici ile buluşacak olan uyarlama dizisi The Witcher hakkında yeni bilgiler paylaşılmaya devam ediyor. Efsane kitap ve oyun serisi The Witcher’ın uyarlama dizisinin kaç sezon süreceği, dizinin yapımcısı Lauren S. Hissrich tarafından açıklandı.

Netflix, uyarlama dizinin fragmanlarını geçtiğimiz günlerde paylaşmıştı. Yayınlanan fragman, kitap ve oyun serisi hayranlarını heyecanlandırmayı başarmıştı. Kısa süre sonra vizyona çıkacak olan The Witcher’la ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.

SFX dergisi ile röportaj yapan Lauren S. Hissrich, diziyle ilgili planlarını ve dizinin kaç sezon süreceğini açıkladı. Hikayeleri 7 sezon olacak şekilde planladığını söyleyen Hissrich, 7 sezon boyunca izleyiciyi hikayeye nasıl bağlayacağı konusunda ise şu ifadeleri kullandı:

“Yapabileceğimiz en kötü şey tüm enerjimizi birinci sezona koymak ve bu karakterlerin nerede büyüyebileceğini düşünmemek olur.”

Yapımı Hissrich, dizinin 7 sezon süreceğini söyledi ancak Netflix 2.sezon onaylanıp onaylanmayacağına dair henüz bir bilgi vermedi. Buna rağmen diziyi 7 sezonluk planladığını ve serinin hayranlarını 7 sezon boyunca mutlu edeceğinin garantisini veren Hissrich, dizinin tamamen kitaplara dayalı olarak uyarlanacağını ve ana karakter Geralt yerine Ciri ve Yennefer’e odaklanacağını belirtti.

The Witcher, 20 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak.

The Witcher Fragmanını Buradan İzleyebilirsiniz

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.