The Walking Dead’in Ünlü Oyuncusu Danai Gurira Diziye Veda Ediyor

The Walking Dead’in Ünlü Oyuncusu Danai Gurira Diziye Veda Ediyor

  10 Şubat 2019

  125 Okunma

The Walking Dead'in sevilen karakteri Michonne diziye veda ediyor.

Sevilen dizi The Walking Dead’in emektar oyuncusu olan Danai Gurira diziden ayrılıyor.

Danai Gurira, The Walking Dead dizisinde Michonne karakterine hayat veriyor. Ünlü oyuncu çok uzun süredir oynadığı diziden ayrılma kararı verdi. Gurira yapmış olduğu açıklamasında 10’ncı sezonunda birkaç bölüm görüldükten sonra The Walking Dead evreninden ayrılacağını açıkladı. Gurira, başrolde yer alan Andrew Lincoln’un sonrasında diziden ayrılma kararı veren ikinci isim oldu. Yakın dönemde aynı zamanda benzer olarak Jennie James, Lauren Cohan ve Austin Amelio karakterlerinin vedalarına tanık olmuştur. Gurira’nın canlandırdığı karakter çizgi romanda da çok önemli bir yere sahiptir. Michonne karakteri diziye üçüncü sezonda dahil olmuştu.

The Walking Dead dizisi geçtiğimiz hafta 10. sezon onayını almıştı. Dizinin başrollerine baktığımız zaman başrolde Ross Marguand, Norman Reedus, Avi Nash, Tom Payne, Xender Berkeley, Nadia Hilker, Jeffrey Dean, Khary Payron, Ruan Hurst ve Samantha Morton gibi isimler yer almaktadır.

The Walking Dead dizisi Angela King’in imzasını taşıyarak ekranlara geliyordu. Dizinin dokuzuncu sezonunun bölümleri hala AMC ekranında izleyicileriyle buluşmaya devam etmektedir. Dizinin dokuzuncu sezonu oynanırken onuncu sezonunun onayını da almış olduğunu görebiliyoruz. Danai Gurira’nın yakın tarihlerde Avengers: Infinity War ve Black Panther gibi popüler olmayı başarmış olan filmlerde yer aldığını görebiliyoruz. Gurira bu filmlerde de en iyi şekilde rollerini yerine getirmeyi başarmıştır.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir. 2020 Filmleri - 2019 Filmleri - Avengers: Endgame - Yenilmezler 4