HBO’nun Nichole Kidman’lı Mini Dizisi The Undoing’den Fragman!

HBO’nun Nichole Kidman’lı Mini Dizisi The Undoing’den Fragman!

  25 Ocak 2020

  1.089 Okunma

HBO, Nicole Kidman ve Hugh Grant'ın başrollerinde yer aldığı yeni mini dizi The Undoing'den fragman yayınladı.

Nichole Kidman, bu yılın Mayıs ayında HBO’ya bir mini diziyle geri dönüyor. HBO, Kidman’ın başrolünde yer aldığı psikolojik drama türündeki The Undoing’den fragman yayınladı. Big Little Lies’ta birlikte çalışan Nichole Kidman ve David E. Kelley, The Undoing için yeniden bir araya geliyor.

Jean Hanff Korelitz’in “You Should Have Known” kitabından uyarlanan The Undoing’in senaryosu, Big Little Lies’ın yaratıcısı David E. Kelley tarafından kaleme alındı. Kelley, aynı zamanda dizinin yaratıcısı ve showrunner’ı olarak da ekipte yer alıyor. Dizinin yönetmenlik koltuğunda oturan Danimarkalı yönetmen Susanne Bier, Kelley, Nicole Kidman, Per Saari, Bruna Papandrea, Stephen Garrett ve Celia Costas ile birlikte yapımcılığı da üstleniyor.

The Undoing’in oyuncu kadrosunda Kidman ve Hugh Grant’ın yanı sıra Donald Sutherland, Edgar Ramirez, Lily Rabe, Ismael Cruz Cordova, Matilda DeAngelis ve Noma Dumezweni gibi isimler de yer alıyor.

Nichole Kidman’ın başarılı terapist Grace Sachs’ı, Hugh Grant’ın ise Jonathan Sachs’a hayat verdiği mini dizi, çiftin başına gelen felaketleri anlatıyor. Güzel bir hayat sürmekte olan Grace Sachs’ın hayatı, bir kaza sonrası kocasının kaybolmasıyla alt üst olur. Bir dizi felaketin ortasında kalan ve kendi tavsiyelerine uymayan Grace, alıştığı yaşamı geride bırakmak, oğlu ve ailesi için yeni bir hayat kurmak zorundadır.

The Undoing, mayıs ayında HBO’da izleyicilerle buluşacak.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.