The Umbrella Academy’nin Altyazılı Fragmanı Geldi

The Umbrella Academy’nin Altyazılı Fragmanı Geldi

  26 Ocak 2019

  145 Okunma

Netflix süper kahramanı The Umbrella Academy'nin ilk fragmanı geldi.

Bir Netflix süper kahramanı olan The Umbrella Academy’nin ilk fragmanı yayımlanmış konumdadır. The Umbrella Academy filmi 15 Şubat 2019 tarihinde prömiyer yapmaya hazırlanmaktadır. Filmde süper güçlere sahip olan bir ailenin maceraları detaylı bir şekilde işlenmektedir. Dizi, Gabriel Ba ve Gerard Way imzalı olan bir grafik romandan uyarlanmıştır. Dizinin oyuncu kadrosuna baktığımız zaman ise karşımıza Ellen Page, Tom Hopper, Emmy Raver Lampman, David Castaneda, Aidan Gallagher ve Robert Shehan gibi ünlü oyuncular yer almaktadır.

The Umbrella Academy filmi zengin bir işadamı olan Reginald Hargreeves ile evlatlık edinmiş olduğu yedi çocuğu anlatmaktadır. Hargreeves’in bu noktadaki ilk amacı ise evlatlık edinmiş olduğu bu çocuklarını kendisinin gizli okulu olan The Umbrella Academy’de eğitmektedir. Çocuklar ise zamanı geldiği zaman okulda elde etmiş olduğu yeteneklerini dünyayı kurtarma adına kullanmak zorunda kalacaktır. Fakat ailenin dağılmasından sonra okulda kapılarını yeni öğrencilere kapatma yoluna gitmektedir. Kardeşler dağıldıktan sonra yıllar boyu görüşmezler fakat Hargreeves’in ölüm haberinin gelmesiyle beraber tekrar bir araya gelirler. Bir araya geldikten sonra çok fazla zaman geçmeden babalarının ölümünün ardında yer alan sis perdesini aralama yoluna giderler.

The Umbrella Academy filminin showrunner koltuğunda ise Steve Blackman yer almaktadır. Filmin yürütücü yapım kadrosunda yer alan isimlere baktığımız zaman ise Jeff F. King, Steve Blackman, Keith Goldberg ve Mike Richardson yer almaktadır. Dizi 15 Şubat 2019 tarihinde Netflix’te yayımlanacak.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir. 2020 Filmleri - 2019 Filmleri - Avengers: Endgame - Yenilmezler 4