The Umbrella Academy, Netflix’ten Üçüncü Sezon İçin Onay Aldı

The Umbrella Academy, Netflix’ten Üçüncü Sezon İçin Onay Aldı

  11 Kasım 2020

  3 Okunma

Netflix, en popüler dizilerinden biri olan The Umbrella Academy'nin 3.sezon siparişini verdi. Yeni sezonun prodüksiyonu Şubat ayında başlayacak.

Netflix’in popüler serisi The Umbrella Academy, üçüncü sezonuyla geri dönmeye hazırlanıyor. Netflix, süper kahraman serisinin üçüncü sezonunun resmen yenilendiğini duyurdu. Üçüncü sezon 10 bölümden oluşacak ve çekimler Şubat ayında Toronto’da başlayacak.

The Umbrella Academy’nin ilk sezonu geçtiğimiz yıl izleyicilerle buluştu ve beğeniyle karşılandı. Yayınlandığı ilk dört hafta içinde 45 milyon hane tarafından izlenen The Umbrella Academy’nin ikinci sezonu bu yaz ekranlara geldi. Dizinin ikinci sezonu da ilk haftasında tüm akışta en çok izlenen dizi oldu.

Üçüncü sezonun oyuncu kadrosunda Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Justin H. Min, Ritu Arya ve Colm Feore aynı rolleri canlandıracak. Fargo ve Altered Carbon gibi yapımlara imza atan Steve Blackman de dizi sorumlusu ve yönetici yapımcı olarak geri dönecek.

The Umbrella Academy, Gerard Way tarafından yaratılıp yazılan ve Gabriel Bá tarafından resimlendirilen Dark Horse Comics’e dayanıyor ve süper güçlerini kullanarak dünyayı kurtarmak üzere The Umbrella Academy adlı akademide eğitilen yedi kardeşin hikayesini anlatıyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.