The Suicide Squad ve The Batman Filmlerinin Vizyon Tarihleri Açıklandı

The Suicide Squad ve The Batman Filmlerinin Vizyon Tarihleri Açıklandı

  7 Şubat 2019

  92 Okunma

Merakla beklenen The Suicide Squad ve The Batman filmlerinin vizyon tarihleri açıklandı.

En fazla beklenen DC filmlerinin arasında yer alan The Batman ile The Suicide Aquad filmlerinin ne zaman vizyona gireceği hakkında bilgi verildi.

DC sinematik evrenin en fazla beklenen filmler arasında ilk sıralarda The Batman ile The Suicide Squad filmleri yer almaktadır. Filmlerin ülkemizde ne zaman vizyona gireceği hakkında bilgi verildi. Fakat yapılan açıklamalarda Joker vs Harley filminin vizyon tarihinin ne zaman olduğu hakkında herhangi bir bilgi verilmedi.

The Batman filminin yönetmen koltuğuna Matt Reeves geçirildi. The Batman filmiyle beraber James Gunn’ın hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlenmiş olduğu The Suicide Squad filmlerinin ülkemizdeki vizyon tarihi de belli oldu. Reeves’in geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamaya göre karşımıza bu zamana kadar yapılmamış olan bir Batman uyarlaması çıkacak. The Batman filmi ülkemizde de bütün dünyayla beraber vizyona girecek. Bu tarih 25 Haziran 2021 olarak açıklandı.

The Suicide Squad filmi ise bünyesinde Margot Robbie, Jared Leto ve Will Smith isimlerini barındırıyor. Film James Gunn’un yönetmen koltuğuna oturmasıyla beraber adeta bomba gibi düştü. Bunun sebebi ise; Marvel’den kovulmuş olan Gunn’un DC tarafından kapılmış olmasıydı. Filmin vizyon tarihi ise 6 Ağustos 2021 olarak açıklandı.

DC’nin Matt Reeves ve Ben Affleck ile yapmış olduğu beraber açıklamayla beraber The Batman filminin başrolünde Ben Affleck’in yer almayacağı açıklanmıştı. Fakat Reeves’in hangi oyuncuyu tercih edeceği hakkında bir açıklama yapılmadı.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir. 2020 Filmleri - 2019 Filmleri - Avengers: Endgame - Yenilmezler 4