Netflix, Yeni Gerilim Serisi “The Stranger”dan Fragman Yayınladı

Netflix, Yeni Gerilim Serisi “The Stranger”dan Fragman Yayınladı

  30 Ocak 2020

  1.404 Okunma

Netflix'in yeni psikoljik gerilim serisi The Stranger'dan Türkçe Altyazılı ilk fragmanı izleyicisinin beğenisine sundu.

Netflix, yeni sekiz bölümlük psikolojik gerilim serisi The Stranger’dan fragman yayınladı. Fragmanda “Sırlar bizi bir arada tutar, gerçek bizi birbirimizden koparır” mottosunu kullanan dizi, bir yabancının tüm sırları ifşa etmesiyle hayatı alt üst olan bir ailenin hikayesini konu alıyor.

Harlan Coben’in romanından uyarlanan gerilim serisinin oyuncu kadrosunda Stephen Rea, Jacob Dudman, Brandon Fellows, Siobhan Finneran, Anthony Head Shaun Dooley, Paul Kaye, Dervla Kirwan, Kadiff Kirwan isimleri yer alıyor. Madonna Baptiste dizinin yapımcılığını üstlenirken, Daniel Brocklehurst ve Harlan Coben de baş yapımcılığı üstleniyor. Yönetmenlik koltuğunda ise Daniel O’Hara ve Hannah Quinn oturuyor.

The Stranger, mükemmel bir hayat yaşıyor gibi görünen adam Price’ın hikayesine odaklanıyor. İki büyük oğlu, iyi bir evliliği olan Adam’ın hayatı yolunda gitmektedir, ta ki barda bir yabancının ona yaklaşıp eşi Corinne hakkında şok edici bir sır ortaya atana kadar..

Dizinin tanıtım yazısında şu ifadeler kullanıldı: “Harlan Coben’ın romanından uyarlanan The Stranger, bizleri korktuğumuz bir soruyla karşı karşıya bırakıyor: En yakınımızdaki kişileri gerçekte ne kadar iyi tanıyoruz?”

The Stranger, 30 Ocak 2020 tarihinde Netflix’te yayında olacak.

The Stranger Türkçe Altyazılı Fragman izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.