Gerilim Dolu Aksiyon Filmi “The Parts You Lose”dan Fragman Var!

Gerilim Dolu Aksiyon Filmi “The Parts You Lose”dan Fragman Var!

  8 Ağustos 2019

  1.038 Okunma

Senaryosunda Darren Lemke imzası bulunan, Christopher Cantwell’in yönetmenliğini üstlendiği “The Parts You Lose” filminden ilk fragman izleyicisinin beğenisine sunuldu.

Başrollerini Aaron Paul, Scoot McNairy, Danny Murphy ve Mary Elizabeth Winstead’in paylaştığı filmin oyuncu kadrosu ve rolleri ise şöyle; Aaron Paul, Ronnie karakterini canlandıran Scoot McNairy, Wesley karakterini canlandıran Danny Murphy ve Gail karakterini canlandıran Mary Elizabeth Winstead, Red-haired Woman karakterini canlandıran Kristen Harris, Reporter karakterini canlandıran Jane Wu, Mitch’s Son karakterini canlandıran Logan Creran, Neighbor Theresa karakterini canlandıran Angela Narth, Middle Schooler karakterini canlandıran Greyden Bohotchuk, Mitch karakterini canlandıran Darcy Fehr, US Marshal Sniper karakterini canlandıran Steve Pacaud, Cop karakterini canlandıran Aidan Ritchie, Sue karakterini canlandıran Stefanie Wiens ve Amber karakterini canlandıran Charlee Park şeklinde sıralanıyor.

The Parts You Lose Konusu: Güney Dakota’da yaklaşık üç hafta önce büyük bir soygun gerçekleşir. Soygunu yapan ekip beş kişiden oluşur. Soyguncular ve polisler arasında çıkan çatışmada soygunculardan dördü yaralı olarak ele geçirilir ve hapise götürülür. Birisi ise yaralı olarak kaçmayı başarır. Polise teslim olmamak için ölümü göze alan 5. ekip üyesi beklenmedik bir kişi tarafından kurtarılır. Wesley adında ki işitme engelli küçük bir çocuk adaletten kaçan yaralı adamı güvenli bir yere taşır ve günlerce yaralarını tedavi eder. Hırsız ile Wesley arasında kısa süre içinde muhteşem bir arkadaşlık ve bağ kurulur. Küçük çocuk kanun kaçağına çok fazla bağlanmıştır. Bir süre sonra polis ekipleri Wesley’nin evine gelir ve ona şaşırtıcı sorular sormaya başlar ve bu durum giderek tehlikeli bir hal almaya başlar. Wesley ya polisten yana olacaktır, yada yeni arkadaşından yana olacaktır. Bir taraf seçmek zorunda kalan Wesley, kanun kaçağı olan yeni arkadaşı için işlerin daha da kötüye gitmesini sağlayacak potansiyele sahiptir.

Türkiye’de gösterime girmeyecek olan yapım, ABD’de 4 Ekim 2019 tarihinde sinema severlerin beğenisine sunulacak.

The Parts You Lose (2019) Filmi Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.