The New Pope’tan İkinci Fragman Yayınlandı!

The New Pope’tan İkinci Fragman Yayınlandı!

  1 Aralık 2019

  1.403 Okunma

Başrolünde Jude Law'ın yer aldığı The Young Pope'un devamı niteliğinde olan The New Pope'tan yeni fragman yayınlandı.

Amerikalı ilk Papa Pius XIII’in öyküsünü konu alan The Young Pope’un devam dizisi The New Pope‘un ikinci fragmanı paylaşıldı. The Young Pope dizisinde sergilediği performansla Altın Küre adaylığı kazanan Jude Law, hastanede bilinci kapalı şekilde izleyici karşısına çıkacak. Pius XIII’in yerini almaya hazırlanan Papa Giovanni Paolo III’e ise John Malkovich hayat veriyor.

The Young Pope’taki Silvio Orlando, Cécile de France, Ludivine Sagnier, Maurizio Lombardi ve Javier Cámara isimleri The New Pope’ta aynı rollerini canlandırmaya devam edecek. Sharon Stone ve Marilyn Manson da konuk oyuncu olarak mini diziye dahil olacak.

Dizinin yönetmeni Paolo Sorrentino, devam dizisi olan The New Pope’un Pius XIII’in girdiği koma sonrasında yaşananları anlatacağını belirtmiş, “Kilise yeni bir Papa seçecek ve onu da John Malkovich canlandıracak. Jude Law’un koması ne kadar sürecek bilmiyoruz, belki iki papa bir araya gelebilir” demişti.

Yeni Papa Giovanni Paolo III’nin karakteri ile ilgili konuşan Sorrentino, “muhteşem ancak Pius XIII’ten daha dengesiz” olduğunu açıkladı.

HBO dizisi olan The New Pope, 10 bölümden oluşacak ve 2020 yılında izleyicilerle buluşacak.

The New Pope (2019) İkinci Fragmanını Buradan İzleyebilirsiniz.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.