The Mandalorian’ın Merakla Beklenen 2. Sezonundan İlk Fragman Geldi!

The Mandalorian’ın Merakla Beklenen 2. Sezonundan İlk Fragman Geldi!

  17 Eylül 2020

  6 Okunma

Disney+'ın Star Wars evreninde geçen The Mandalorian dizisinin 2.sezonundan ilk fragman yayınlandı. Yeni sezon, 30 Ekim'de prömiyer yapacak.

Star Wars evreninde geçen yapımlar arasında farklı bir yer edinerek hayranların beğenisini toplayan The Mandalorian, geçtiğimiz yıl Disney’in dijital platformu Disney+’ta izleyicilerle buluştu. Jon Favreau’nun yaratıcısı olduğu The Mandalorian’ın heyecanla beklenen ikinci sezonundan ilk fragman yayınlandı. Yeni sezonun olay örgüsü ayrıntıları biraz gizemini korurken, gelen fragman ikinci sezonda kadroya katılması beklenen karakterlerin çoğunu da içermiyor.

Fragmanda Din Djarin ve The Child yani Bebek Yoda galaktik yolculuklarına devam ederek kendilerini Galaktik İmparatorluk kalıntısını yöneten Moff Gideon’dan korumaya çalışıyor. Karlı bir gezegene varırlar ve ardından deniz yoluyla seyahat ederler.

The Mandalorian’ın oyuncu kadrosunda Pedro Pascal, Gina Carano, Carl Weathers ve Esposito yer alıyor. Yeni sezonun yönetmenleri arasında ise Jon Favreau, Dave Filoni, Bryce Dallas Howard, Rick Famuyiwa, Weathers, Peyton Reed ve Robert Rodriguez yer alıyor. Dizinin yaratıcısı Jon Favreau, Dave Filoni, Kathleen Kennedy ve Colin Wilson ile birlikte yürütücü yapımcı olarak da görev yapıyor.

Koronavirüs salgınından önce üretimi tamamlanan 2.Sezon, 30 Ekim’de Disney+’ta yayınlanmaya başlayacak.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.