Netflix Filmi “The Main Event”ten Fragman Yayınlandı!

Netflix Filmi “The Main Event”ten Fragman Yayınlandı!

  30 Mart 2020

  1.162 Okunma

Netflix'in WWE güreşçisi olmayı hayal eden 11 yaşındaki bir çocuğu konu alan yeni filmi The Main Event'ten fragman paylaşıldı.

Profesyonel güreş dünyasının lider şirketi WWE, güreşle ilgili hikayeler oluşturmak için son zamanlarda diğer yapım şirketleriyle güçlerini birleştiriyor. Stüdyo geçen yıl, Fighting with My Family için Dwayne Johnson’ın Seven Bucks Production şirketiyle anlaşmıştı. Şimdi ise Netflix ile işbirliği yapan WWE’nin yeni filmi The Main Event’ten fragman yayınlandı.

Brooklyn Nine Nine, Splitting Up Together gibi yapımlarla tanınan Jay Karas’ın yönetmenliğini yaptığı The Main Event’in resmi sinopsisi şöyle: 11 yaşındaki Leo Thompson, ona süper güç kazandıran büyülü bir güreş maskesi keşfettiğinde, bir WWE yarışmasına katılmak için kullanır. Leo, büyükannesinin de desteğiyle WWE Süperstarı olma hayalini gerçekleştirmek için ne gerekiyorsa yapacak. Ringde destansı rakiplerin karşısına çıkan Leo, yarışları kazanabilecek mi?

The Main Event’in başrolünde Seth Carr yer alıyor. Oyuncu kadrosunda Carr’a Adam Pally, Tichina Arnold, Lucie Guest, Mike The Miz Mizanin gibi isimler eşlik ediyor.

WWE süperstarı olmak için yarışan 11 yaşındaki bir çocuğun hikayesini konu alan The Main Event, 10 Nisan’da Netflix’te izleyicilerle buluşacak.

The Main Event (2020) Resmi Fragman izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.