Dee Rees İmzalı “The Last Thing He Wanted”dan Türkçe Altyazılı Fragman!

Dee Rees İmzalı “The Last Thing He Wanted”dan Türkçe Altyazılı Fragman!

  24 Ocak 2020

  1.478 Okunma

Başrollerinde Ben Affleck ve Anne Hathaway'in yer aldığı The Last Thing He Wanted'dan Türkçe Altyazılı ilk fragman izleyicisinin beğenisine sunuldu.

2017 yapımı Mudbound’un yönetmeni Dee Rees, gelecek hafta Sundance Film Festivali’nde yayınlanacak yeni filmiyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Netflix yapımı olan The Last Thing He Wanted’dan ilk fragman yayınladı.

Joan Didion’un aynı adlı romanından uyarlanan, Dee Rees ve Marco Villalobos tarafından senaryosu kaleme alınan filmde Anne Hathaway, Orta Amerika’daki kontra faaliyetlerini araştıran bekar bir anne ve gazeteciyi canlandırıyor. Evinden uzakta sansür konusunda hayal kırıklığı ile karşı karşıya kalıyor ve hasta babası yerine silah tüccarlığı görevini devralıyor.

Filmin orijinal sinopsisi şöyle: Gazeteci ve bekar anne Elena McMahon (Anne Hathaway) yıllardır Orta Amerika’daki Kontra faaliyetlerini titizlikle araştırmıştır. Haber konusu sansürlendiğinde hayal kırıklığına uğramıştır ve beklenmedik şeyler de beraberinde gelir. Babası hastalanır ve ona birçok bölgede bir dizi tamamlanmamış silah anlaşması bırakmıştır. Şimdi riskli ve yabancı bir oyunda değişik olaylarla dolu geçmişe sahip olan Elena, hayatta kalmak için kendi hikayesini yazmak zorundadır. Kendi yazdığı haberin öznesi haline gelen Elena, İran-Kontra skandalı nedeniyle kendini tehlike içinde bulur.

Filmin oyuncu kadrosunda Anne Hathaway, Ben Affleck, Willem Dafoe’nin yanı sıra Rosie Perez, Carlos Leal ve Toby Jones da yer alıyor. The Last Thing He Wanted, 21 Şubat tarihinde Netflix’te yayınlanacak.

The Last Thing He Wanted (2020) Filmi Türkçe Altyazılı Fragman izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.