The King’s Man: Başlangıç Filminden Türkçe Altyazılı Fragman Geldi!

The King’s Man: Başlangıç Filminden Türkçe Altyazılı Fragman Geldi!

  20 Ağustos 2020

  9 Okunma

Kingsman serisinin spin-off'u The King's Man: Başlangıç filminden Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.

Kasım 2019’dan 2020 Şubat ayına ertelenen ve sonrasında yeniden ileri tarihe atılan Matthew Vaughn’un prequel filmi “The King’s Man” bu sonbaharda gösterime girmeye hazırlanıyor. Ralph Fiennes’in başrolünü üstlendiği filmden Türkçe altyazılı fragman geldi.

Mark Millar ve Dave Gibbons’ın “The Secret Service” çizgi roman serisinden uyarlanan “The King’s Man”, istihbarat örgütünün doğuşunun derinliklerine iniyor. 1900’lerin başlarında geçen bu film, milyonlarca insanı yok etmek için bir savaş planlamak için bir araya gelen tarihin en kötü zorbaları ve suç dehalarını ve onlara karşı durmak için zamanla yarışan bir adamı konu alıyor. Film, savaş hazırlığında olanları durdurmak için mücadele eden Kingsman istihbarat örgütünün kökenini izleyicilere aktaracak.

Matthew Vaughn’un yönettiği ve Karl Gajdusek ile birlikte senaryosunu yazdığı The King’s Man: Başlangıç filminin oyuncu kadrosunda Ralph Fiennes, Gemma Arterton, Rhys Ifans, Matthew Goode, Tom Hollander, Harris Dickinson, Daniel Brühl, Djimon Hounsou ve Charles Dance yer alıyor.

The King’s Man: Başlangıç, 18 Eylül tarihinde sinemalarda izleyici ile buluşacak.

The King’s Man: Başlangıç (2020) Filmi Türkçe Altyazılı Fragman İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.