Yıldızlar Topluluğu “The King”den Türkçe Altyazılı Fragman

Yıldızlar Topluluğu “The King”den Türkçe Altyazılı Fragman

  30 Ağustos 2019

  1.140 Okunma

Netflix’in bir çok yıldızı bünyesinde barındıran yeni filmi “The King”den Türkçe Altyazılı ilk fragman yayınlandı. Senaryosu başrol oyuncularından birisi olan Joel Edgerton ve David Michôd ikilisinin kaleminden çıkan filmde, yönetmen koltuğuna yine senaristlerden birisi olan David Michôd oturuyor.

Filmin oyuncu kadrosu ve rolleri ise şu şekilde; King Henry V of England ‘Hal’ karakterini canlandıran Timothée Chalamet, John Falstaff karakterini canlandıran Joel Edgerton, Louis, Duke of Guyenne karakterini canlandıran Robert Pattinson, Henry IV karakterini canlandıran Ben Mendelsohn, Thomas of Lancaster karakterini canlandıran Dean-Charles Chapman, Dean-Charles Chapman karakterini canlandıran Lily-Rose Depp, William karakterini canlandıran Sean Harris, Philippa karakterini canlandıran Thomasin McKenzie, Hostpur karakterini canlandıran Tom Glynn-Carney, Lord Scrope karakterini canlandıran Ivan Kaye, Cambridge karakterini canlandıran Edward Ashley, Cambridge’s Attendant karakterini canlandıran Jack Bandeira, Archbishop of Canterbury karakterini canlandıran Andrew Havill, Herald karakterini canlandıran Nick Wittman ve Dorset karakterini canlandıran Steven Elder paylaşıyor.

The King Konusu: Dik başlı bir prens olan Hal, İngiltere tahtının da tek varisidir. Buna rağmen Hal, hem ailesine, hemde tahta sırtını dönerek halkın arasında yaşam sürmektedir. Hal’ın babası Tiran bir kraldır ve bir gün hayata gözlerini yumar. Hal, istemeden de olsa Kral Henry V olarak tahta oturur. Artık onun yapması gereken tek şey daha öncesinde kaçtığı hayatı sahiplenmektir. Genç Hal’ın işi hiç kolay değildir. Sarayda olup biten herşeyin yeniden düzenlenmesi, babasının ölmeden önce bıraktığı savaş ve kaosun altından kalkması gerekecektir. Ayrıca gaçmişte Hal’a akıl hocalığı yapan ve şimdi ise alkolik bir şövalye olarak meydanda gezinen John Falstaff ile olan geçmişi yeniden oraya dökülecektir.

Bünyesinde pek çok dünya yıldızı aktörü barındıran “The King” filmi dünya genelinde 1 Kasım 2019 tarihinde Netflix Platformunda gösterime girecek.

The King (2019) Filmi Türkçe Altyazılı Fragman izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.