The Irishman Ne Zaman Vizyona Girecek!

The Irishman Ne Zaman Vizyona Girecek!

  22 Temmuz 2019

  764 Okunma

Merakla beklenen The Irishman filminin yayın tarihi açıklandı. The Irishman 27 Kasım'da, son zamanların en popüler dijital platformlarından biri olan Netflix üzerinden izleyiciyle buluşacak. The Irishman hem başrol oyuncularıyla hem de yüksek bütçesiyle şimdiden gündem olmayı başardı.

Başrollerini Al Pacino ve Robert De Niro’nun paylaştığı The Irisman’da Harvey Keitel, Jack Huston, Jesse Plemons ve Anna Paquin gibi başarılı oyuncular da yer alıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve Oscar sahibi yönetmeni Martin Scorsese ile beklentiyi oldukça yükselten The Irisman’ın prodüksiyon süresi oldukça uzun oldu. Prodüksiyon süresinin uzunluğu nedeniyle birçok prestijli film festivallerine katılamayacak.

Harles Brandt’ın “I Heard You Paint Houses” isimli romanından uyarlanan film uzun süredir bekleniyordu. Steven Zaillian tarafından beyaz perdeye uyarlanan filmde Alpacino bir işçi liderini canlandırırken, Robert De Niro ise The Irishman isimli bir tetikçinin hayatını canlandırıyor.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.