“The Irishman” Filminden Türkçe Altyazılı İlk Fragman Geldi

“The Irishman” Filminden Türkçe Altyazılı İlk Fragman Geldi

  1 Ağustos 2019

  3.083 Okunma

Usta yönetmen Martin Scorsese'un yönetmen koltuğuna oturduğu Robert De Niro, Al Pacino, Stephen Graham, Ray Romano ve Joe Pesci gibi dev isimleri buluşturan The Irishman filminden Türkçe Altyazılı ilk Fragman Netfilix Platformu tarafından yayınlandı.

Özel teknikler kullanılarak gençleştirilen usta oyuncular Al Pacino ve Robert De Niro ikilisinin rol aldığı The Irishman filminin konusu ise şu şekilde; Film 1975 yılında geçiyor. 2. Dünya Savaşı’nın en kıdemli askerlerinden birisi olarak gösterilen Frank Sheeran’a odaklanıyor. Yirminci yüzyılda bir çok tanınmış ve ünü olan kişiler için tetikçilik ve dolandırıcılık yapan Frank Sheeran’ın peşine organize suç çetesi düşer. Frank 25 kişinin üzerinde insanın ölümünden sorumludur. Ayrıca yapım, ABD tarihinde gerçekleşen işçi lideri Jimmy Hoffa’nın birden bire ortadan kayboluşuna da yer verecek. Jimmy Hoffa’ya filmde yer verilmesi onun tekrar hatırlanılmasına da vesile olmuş olacak. Filmde; Frank Sheeran karakterini Robert De Niro canlandırırken, Jimmy Hoffa’ yı ise Al Pacino canlandıracak.

Filmde Robert De Niro ve Al Pacino’nun yanı sıra şu isimler yer alıyor; Peggy Sheeran karakteriyle karşımıza çıkan Anna Paquin, Chuckie O’Brien karakteriyle karşımıza çıkan Jesse Plemons, Anthony Provenzano karakteriyle karşımıza çıkan Stephen Graham, Angelo Bruno karakteriyle karşımıza çıkan Harvey Keitel, Russell Bufalino karakteriyle karşımıza çıkan Joe Pesci, Felix ‘Skinny Razor’ DiTullio karakteriyle karşımıza çıkan Bobby Cannavale, Mary Sheeran karakteriyle karşımıza çıkan Aleksa Palladino, Joseph ‘Crazy Joe’ Gallo karakteriyle karşımıza çıkan Sebastian Maniscalco, Bill Bufalino karakteriyle karşımıza çıkan Ray Romano, Carrie Bufalino karakteriyle karşımıza çıkan Kathrine Narducci ve Anthony Salerno karakteriyle karşımıza çıkan Domenick Lombardozzi rol alıyor.

The Irishman Filmi Dünya çapında büyük bir efsane haline gelmiş usta yönetmen Martin Scorsese’un en pahalı filmi olarak göze çarpıyor. Bütçesinin bu kadar büyük olmasının sebebi ise usta aktörler Robert De Niro ve Al Pacino’nun üzerinde uygulanan gençleştirme teknolojisi olduğu söyleniyor. New York Film Festivali’nde 27 Eylül 2019 tarihinde Dünya Prömiyerini yapacak.

The Irishman Türkçe Altyazılı Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.