The Haunting of Hill House’un İkinci Sezonundan İlk Görseller!

The Haunting of Hill House’un İkinci Sezonundan İlk Görseller!

  26 Ağustos 2020

  11 Okunma

Netflix'in korku antolojisi The Haunting of Hill House dizisinin "The Haunting of Bly Manor" adlı ikinci sezonundan ilk görseller yayınlandı. Dizi, sonbahar aylarında yayında olacak.

Netflix antoloji korku dizisi The Haunting of Hill House’un The Haunting of Bly Manor adlı 2. sezonuna dair ilk görseller yayınlandı. Hikaye, Craine ailesinin söz konusu perili evde yaşadıkları bir yaz boyunca meydana gelen olayları ve trajik bir olay nedeniyle Hill House’dan ayrıldıktan yıllar sonraki hayatlarını konu alıyor.

Mike Flanagan tarafından yaratılan dizi, 10 bölümlük ilk sezonu ile Ekim 2018’de yayınlanmıştı. Shirley Jackson’ın 1959 tarihli aynı adlı romanına dayanan dizinin The Haunting of Bly Manor isimli ikinci sezonu Henry James’in 1898 tarihli The Turn of the Screw romanından uyarlanacak.

İkinci sezon, iki yetim kardeşe bakıcılık yapmak için gelen mürebbiyeyi ve evde hayaletler görmesini anlatacak. İlk sezondan birçok aktör geri dönecek ve şu anda farklı roller oynayacak. Bunlar arasında Victoria Pedretti, Benjamin Evan Ainsworth, Henry Thomas, Kate Siegel, Oliver Jackson-Cohen ve Amelia Bea Smith yer alıyor.

Yeni katılan oyuncular arasında ise T’Nia Miller, Amelia Eve, Rahul Kohli ve Tahirah Sharif bulunuyor.

The Haunting of Hill House'un İkinci Sezonundan İlk Görseller!

The Haunting of Hill House'un İkinci Sezonundan İlk Görseller!

The Haunting of Hill House'un İkinci Sezonundan İlk Görseller!

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.