“The Grudge” Yeniden Çevriminden İlk Fragman Yayınlandı!

“The Grudge” Yeniden Çevriminden İlk Fragman Yayınlandı!

  29 Ekim 2019

  1.513 Okunma

Nicolas Pesce'nin yönettiği The Grudge yeniden çevriminden ilk fragman yayınlandı. Oyuncu kadrosunda Lin Shaye, Demián Bichir, John Cho, Andrea Riseborough ve Betty Gilpin'in yer aldığı film 3 Ocak 2020'de vizyona girecek.

Japon yapımı korku filmleri 2000’li yılların başında büyük ilgi görmüş ve sinema dünyasına damga vurmuştu. Böylece filmlerin Hollywood yeniden çekimleri başladı. Takashi Shimizu’nun yönettiği yeniden çevrim ikinci filminde hayal kırıklığına dönüşmüştü. Ancak korku serisi Garez, Sony Pictures bünyesinde yeniden hayata geçirildi.

Yıllar önce çekilen “Garez” filminden sonra yeniden hayata geçirilen The Grudge‘ın yeniden çevriminden ilk fragman yayınlandı.

The Eyes of My Mother ve Piercing filmleriyle tanınan Nicolas Pesce’in yönetmen koltuğunda oturduğu yeniden çevrimin oyuncu kadrosunda Lin Shaye, Betty Gilpin, Andrea Riseborough, Demián Bichir, Jacki Weaver gibi isimler yer alıyor.

Filmin konusu ise şöyle: Genç bir dedektif, bekar bir anne ile beraber hareket ederek, mahallelerinde bulunan bir evde yaşanan bir cinayeti araştırmak için kolları sıvar. Banliyöde bulunan bu evin genç annesi cinnet getirerek, evde yaşayan tüm ailesini katleder. Olayı araştırması için görevlendirilen genç bir dedektif, mahallede yaşayan bir kadınla iş birliği yapar ve birlikte cinayeti araştırmaya başlar. İkili soruşturmasını ilerlettikçe akılalmaz gerçeklerle karşılaşır. Cinayetlerin işlendiği evde hayalet olduğunu keşfeden ikili evde yaşayanların bu hayalet tarafından lanetlendiğini çok geçmeden anlar. Bu laneti öğrenen dedektifin yanında ki genç anne, hem kendisini, hemde oğlunu bu hayalletten koruyabilmek için zorlu bir mücadele içine girer. Kasabadaki bu lanetli evde yaşananları anlatırken “kin gütme” ve “garez” duygularını da ele alacak olan film, 3 Ocak 2020’de vizyona girecek.

The Grudge (2020) Filmi Türkçe Altyazılı Fragman izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.