“The Grudge” Filminden İlk Poster Yayınlandı!

“The Grudge” Filminden İlk Poster Yayınlandı!

  12 Ekim 2019

  963 Okunma

Film keyfine yeni bir soluk getiren, pek çok kişinin ilgisini ön plana çıkaran önemli filmlerden biri olan ve yıllar önce çekilen Garez isimli filmden sonra, The Grudge tekrar hayata geçirilme düşüncesi ile çıktı karşımıza.

Film keyfine yeni bir soluk getiren, pek çok kişinin ilgisini ön plana çıkaran önemli filmlerden biri olan ve yıllar önce çekilen Garez isimli filmden sonra, The Grudge tekrar hayata geçirilme düşüncesi ile çıktı karşımıza. Film için pek çok çalışma yapılsa da, yeni poster ilk defa paylaşıldı. Sony Pictures bünyesinde ön plana çıkan film, orijinal filme benzeyen bir hikayeye sahip. Çünkü afiş pek çok şey anlatıyor bize ve film için de bu düşünceler ön plana çıkmaya başlıyor.

The Grudge 2020 Film Afişi

Posteri incelediğimiz zaman, filmin konusunu şöyle özetleyebiliyoruz. Genç bir kadının kendi evlerinde yaşadığı katliamları seyretmesinin ardından oğluyla yaşamasını anlatan film, dedektif ile birlikte olayların üzerine gitmesini konu alıyor. Tabi olaylar sadece bu kadar değil, çünkü ev bir lanetli ruh tarafından da sarılmış durumda. Bu yüzden söylenecek çok fazla şey, anlatacak çok fazla olay olduğunun sinyalini verebiliriz. Bu durumda kendisini ve oğlunu mahallelerinde bulunan bu evdeki şeytani ruhlardan kurtarmak için mücadele vermek zorundadır. The Grudge’ın posterinin yayınlanmasının ardından fragmanının yakın bir zamanda yayınlanacağı tahmin edilenler arasında bulunuyor.

Filmle ilgili olarak söylenenlere bakarsak, 2004 senesinde yapılan orijinal filmden ve 2006 senesi yapımı olan Garez 2 filmi için farklı bir yaklaşım sergilenecek. Orijinal filmde Tokyo’da öğrenci olan genç bir kadının zorunlu sosyal hizmet görevini yerine getirirken yaşadıkları konu ediniliyordu. Yatağa mahkum bir kadınla ilgilenen Karen, evle ilgili hiç de istemediği şeyleri keşfetmek zorunda kalıyordu. Bu yüzden de pek çok kişinin merakını cezbedecek bir film geliyor diyebiliriz.

Filmin Türkiye’de 3 Ocak 2020 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.