The Godfather Part III’nin Yeni Kurgusundan İlk Fragman Yayınlandı!

The Godfather Part III’nin Yeni Kurgusundan İlk Fragman Yayınlandı!

  18 Kasım 2020

  3 Okunma

The Godfather Part III'nin yeniden kurgulanmış versiyonu Maria Puzo's The Godfather Coda: The Death of Michael Corleone'dan fragman izleyicilerin beğenisine sunuldu. Film, Aralık ayında yayınlanacak.

Francis Ford Coppola’nın üzerinde aylarca çalıştığı The Godfather Part III’nin yeni kurgusu için geri sayım başladı. Yayınlanan yeni videoda usta yönetmen, filmin yeniden düzenlenmesinin filme yeni bir hayat vereceğine söz verdi. Paramount Pictures, yakında yayınlanacak olan “Mario Puzo’s The Godfather, Coda: The Death of Michael Corleone”dan tanıtımı yayınladı.

Senarist Mario Puzo ve Coppola’nın final filmi için orijinal vizyonu olarak beyan edilen film, 4 Aralık’ta gösterime girecek ve 8 Aralık’ta Blu-ray ve dijital olarak yayınlanacak. Coppola yeni versiyonla ilgili şu sözleri sarf etti: “Filmi yeniden düzenledim ve yeni bir isim değil, orijinal ismi verdim. Coda: The Death of Michael Corleone. Müzik teriminde coda, bir tür son söz-özet gibidir ve filmde olmadığını istediğimiz şey buydu. Başlangıcı ve sonu farklı olan, birçok sahnenin yeniden konumlandırıldığı ve filme yeniden hayat verildiğini düşündüğüm bir yapım göreceksiniz.”

Film, Michael Corleone’nin ailesini, diğer iki Godfather filminde yönettiği ve devraldığı suç imparatorluğundan çıkarma çabalarına odaklanıyor. Filmin başrollerinde Pacino, Diane Keaton, Andy Garcia, Franc D’Ambrosio, Bridget Fonda, George Hamilton, Joe Mantegna, Talia Shire, Eli Wallach, Sofia Coppola ve Raf Vallone yer alıyor.

Paramount Pictures, Eylül ayında prodüksiyon şirketi ve Coppola’nın The Godfather: Part III filminin karelerinin restorasyonlarını yapmak için 6 ay çalıştıklarını belirtti. Coppola, Eylül ayında yaptığı açıklamada, filmde yapılan değişikliklerle iki The Godfather filmi için daha uygun bir final filmi olduğunu söylemiş, Jim Gianopulos ve Paramount’a buna imkan sağladıkları için teşekkür etmişti.

Maria Puzo’s The Godfather Coda: The Death of Michael Corleone Fragman İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.