The French Dispatch Filminin Kadrosuna Alex Lawther Dahil Oldu

The French Dispatch Filminin Kadrosuna Alex Lawther Dahil Oldu

  1 Şubat 2019

  274 Okunma

Sinema severler tarafından beklenen The French Dispatch filminin kadrosuna Alex Lawther dahil oldu.

Alex Lawther, daha önceden karşımıza The End of the Fucking World dizisinde çıkmıştı. Oyuncunun yeni filmi de belli oldu.

Büyük Budapeşte Oteli, Yaman Tilki, Tenenbaum Ailesi, Moonrise Kingdom şeklinde unutulmaz filmlerde tanımış olduğumuz ve son olarak da Köpek Adası animasyonuyla karşımıza çıkmış olan altı Oscar adaylı yönetmen Wes Anderson’un yönetmen koltuğunda oturduğu The French Dispatch sahip olduğu kadrosunu genişletmeye devam etmektedir. Genç aktör Alex Lawther ise bir Netflix yapımı olan The End of the F***ing World dizisinde yıldızı parlayan oyuncular arasındadır.

Film adeta sahip olduğu oyuncu kadrosuyla dudakları uçuklatmayı başarmaktadır. Filmde Wes Anderson filmlerinde vazgeçilmez isimler arasında bulunan Bill Murray, Oscar ödülü olan Tilda Swinton, iki tane Oscar’ı bulunan ve Köpek Adası filminde yönetmenle ikinci defa bir araya gelen Frances McDormand yer almaktadır. Bu oyuncu kadrosunun yanı sıra 2001 yılında Trafik filmi ile Oscar kazanmış olan Benicio Del Toro, Westworld dizisinde iki tane Emmy adayı olmuş olan Jeffrey Wright, bir Fransız aktist olan Lea Seydoux, Beni Adınla Çağır filmiyle Oscar’a aday gösterilmiş olan Timothee Chalamet bulunuyor. Filmdeki oyuncuların neredeyse hepsinin ya Oscar ya da Oscar adaylığı olduğunu görüyoruz. Henry Winkler, Owen Wildon, Adrien Brody, Denis Menochet, Steve Park, Willem Dafoe, Bob Balaban, Saoirse Ronan bu isimlerin arasında bulunuyor.

Filmin hikayesi henüz tam olarak bilinmemektedir. Film 1950’li yıllarda geçmektedir. Filmde Paris’te Amerikan gazetesinde çalışan gazeteciler anlatılmaktadır.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.