The Farewell’den İnanılmaz Rekor; Avegers: Endgame’i Geride Bıraktı!

The Farewell’den İnanılmaz Rekor; Avegers: Endgame’i Geride Bıraktı!

  22 Temmuz 2019

  1.083 Okunma

The Farewell ilk haftasında herkesi şaşırtan bir başarıya imza attı. ABD Box Office'den yapılan açıklamaya göre The Farewell, 4662 salonun her birinde 76.601 dolar hasılat yapan Avegers: Endgame'den 11.282 dolar fazla hasılat yaptı. 87.883 dolarlık hasılat yapan film, her ne kadar beğenilmiş olsa da bu kadar hasılat yapması beklenmiyordu. 

The Farewell filminin Amerikalı başrol oyuncusu Awkwafina daha önce Leylekler, Kötü Komşular 2, Paradise Hills, Ocean’s 8 ve Crazy Rich Asians filmleri ile beyaz perdeye çıkmıştı. Son zamanların popüler oyuncusu Awkwafina, önümüzdeki yıllarda birçok projede göreceğimiz kesin.

Yönetmen koltuğunda Lulu Wang’ın oturduğu The Farewell filminin konusu ise; Büyükannenin hayatının son zamanlarını yaşadığının öğrenilmesi üzerine gelişen olaylar. Filmde bu olaylar zinciri, drama ve komediyle başarılı bir şekilde harmanlanmış. Hasılat rekoru kıran The Farewell’in ülkemizde vizyona girip girmeyeceği ise merak konusu.

 

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.