Komedi Filmi “The Day Shall Come”dan Fragman Var!

Komedi Filmi “The Day Shall Come”dan Fragman Var!

  8 Ağustos 2019

  980 Okunma

Chris Morris ve Jesse Amstrong ikilisinin kaleme aldığı ve yine Chris Morris'in yönetmen koltuğuna oturduğu "The Day Shall Come" filminden ilk fragman görücüye çıktı.

Filmin oyuncu kadrosu ve rolleri ise şöyle; Kendra Glack karakterini canlandıran Anna Kendrick, Venus karakterini canlandıran Danielle Brooks, Andy karakterini canlandıran Denis O’Hare, Reza karakterini canlandıran Kayvan Novak, Lemmy karakterini canlandıran Jim Gaffigan, Miles Robbins, Nura karakterini canlandıran Pej Vahdat, Stevie karakterini canlandıran Adam David Thompson, Mousa Kraish, Settmonk karakterini canlandıran James Adomian, X karakterini canlandıran Malcolm M. Mays, SWAT Commander karakterini canlandıran Ruairi Rhodes, Loan Officer karakterini canlandıran Drew Gehling, Evangeliste karakterini canlandıran Curtiss Cook Jr., HRT Team AJ karakterini canlandıran Andrew James Bleidner şeklinde sıralanıyor.

The Day Shall Come Konusu: Moses adında ki adam Miami’de gerçekleşen bir projede din görevlisi olarak çalışırken ekonomik anlamda oldukça zorlu bir virajdan geçer. Her geçen gün daha da kötüye giden Moses’ın ekonomik durumu onu yeteri kadar düşündürürken, bir taraftan da evden tahliye edilmek üzere olan ailesine yardımcı olmaya çalışır. Ailesini evden tahliye ettirmemek için büyük çaba sarf eden Moses, aklına bile gelmeyecek bir teklifle karşı karşıya kalır. Moses’a yardım etmeye çalışıyor gibi görünen FBI, aslında onu tam bir suç makinesine dönüştürmeyi planlar. Tamamiyle hayal ürünü olan bir gerçekliğe geçen Moses, burada yer alan ne varsa onun mahvolmasına sebep olacak biçimde dizayn edildiğinden bihaberdir. İşin sonunda hapisi boylayacağını da tahmin bile etmiyordur. Moses eşi Venüs’ün de yardımıyla yöresel gençliğe din, eğitim ve kendi kendine güçlendirme ve çiftçilik yoluyla kurtuluş planı sunar. Onların kahramanı ise Haitili köle General Toussaint’ın ta kendisidir…

27 Eylül 2019 tarihinde ABD’de vizyonlarda boy gösterecek olan “The Day Shall Come” filminin Türkiye’de gösterime ne zaman gireceği belirsizliğini koruyor.

The Day Shall Come (2019) Filmi Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.