The Crown 4. Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı

The Crown 4. Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı

  14 Ekim 2020

  7 Okunma

The Crown'ın 4. sezonundan ilk fragman yayınlandı. Dizinin 4. sezonu 15 Kasım'da izleyiciyle buluşacak.

Netflix’in kraliyet drama dizisi “The Crown” hayranları, uzun zamandır Prenses Diana’nın gelişini bekliyorlar ve 4. sezondan yayınlanan ilk fragmanı, Diana’nın dizi için ne kadar muazzam olacağını kanıtlıyor. Platform, daha önce “Değişim yaklaşıyor” etiketiyle yaptığı paylaşımda dördüncü sezonun 15 Kasım 2020’de prömiyer yapacağını duyurmuştu. Netflix Türkiye, dizini Türkçe altyazılı fragmanını paylaştı.

Netflix’in The Crown 4. Sezon için resmi özeti şöyle: “1970’lerin sonuna yaklaşırken, Kraliçe Elizabeth ve ailesi, 30 yaşında hala evli olmayan Prens Charles için uygun bir gelin bulup veraseti korumakla meşguldür. Charles’ın genç Leydi Diana Spencer ile romantizmi İngiliz halkını birleştirmek için çok ihtiyaç duyulan bir masal sağlarken ve Galler Prensesi’ne dönüşüm gerçekleşirken, Diana için bir peri masalı olmaktan başka bir şey değildir.”

4. sezonda Prenses Margaret rolünde Helena Bonham Carter, Prens Charles rolünde Josh O’Connor ve Prens Philip rolünde Tobias Menzies yer alıyor. Önümüzdeki sezon Olivia Colman’ın son sezonu olacak. 5. Sezondan itibaren Kraliçe Elizabeth, Imelda Staunton tarafından oynanacak.

“The Crown” 4. Sezon, 15 Kasım’da Netflix’te yayınlanacak.

The Crown 4. Sezon Fragman Resmi Fragmanı İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.