The Creed Of Violence Filmi İçin Hazırlıklar Başladı

The Creed Of Violence Filmi İçin Hazırlıklar Başladı

  19 Şubat 2019

  137 Okunma

2011'den bu yana beklenen The Creed of Violence filmi için hazırlıklar başladı.

Todd Field 2011 yılından beri The Creed of Violence filmi için çalışıyordu. Little Children ve In The Bedroom filmleri ile tanıdığımız ve oldukça güzel bir performans sergilemiş olan Todd Field nihayet bu filmi için de somut adımlar başlayarak hayranlarına sevindiren haberi verdi.

Yönetmenlik, oyunculuk, senarist, müzisyen, yapımcı ve teknik ekip üyelerinden biri olan Todd Field hem filmlerde hem de diğer alanlarda karşımıza çıkarak sevenlerinin ilgisini çekmeyi başardı. Little Children ve In The Bedroom filmlerini yazıp yönetmesi ile birlikte büyük bir övgü almıştı. Bu övgülerin yanında aynı zamanda birçok ödül töreninde ve festivalden ödüller ile birlikte geri döndü. Filmleri ile toplamda Todd Field 8 Oscar adaylığını kazanmayı başararak Oscar ödüllerinin sahibi olmuş oldu.

Filmlerinde ulaşmış olduğu bu başarı sonucu hayranlarını meraklı bir bekleyişe bırakan Todd Field’ın son filmi Little Children olarak karşımıza çıkmıştı. Ancak bu filmin üzerinden 12 yıl geçtiğinden dolayı bu süre içerisinde çekmeyi planlamış olduğu projeler sürüncemede kalmıştı. Yapım aşamasına geçemeyen filmlerden biri de The Creed of Violence olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu film ilk olarak 2011 yılında gündeme gelmişti. Gündeme geldiği zaman başrolü üstlenmesi için Leonardo Di Caprio’nun adı geçmiş olsa da daha sonrasında Christian Bale’in adı geçmişti. Fakat bu isimlerin geçmesindeki girişimler sonuca ulaşamamıştı.

Boston Teran’ın Romanından Uyarlanacak

Karşımıza çıkan The Creed of Violence filmi Boston Teran’ın romanından uyarlanmıştır. Filmin konusuna baktığımız zaman da 1910 yılındaki Meksika Devrimi esnasında suçlu kişilere savaş açmış olan bir baba ve oğlunu konu aldığı görülmektedir. Bir kiralık katil olan baba Rawbone ve oğlu John Lourdes yeni kurulmuş olan Soruşturma Bürosu’nda görevli olmaktadır. Meksika’da geçen bu film Meksika’nın yeraltı suç dünyasında yer alan katillere, kaçakçılara ve hırsızlara karşı savaş açmak için bir araya gelmiş olmaktadır. Oğul olarak canlandırılacak John Lourdes karakteri için yirmili yaşlarının başında olan bir oyuncu aranmaktadır. Aynı zamanda fazla tanınmamış bir oyuncu olması da kriterlerden biridir.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir. 2020 Filmleri - 2019 Filmleri - Avengers: Endgame - Yenilmezler 4