The Conjuring 3 Filminin Adı ve Vizyon Tarihi Resmi Olarak Açıklandı!

The Conjuring 3 Filminin Adı ve Vizyon Tarihi Resmi Olarak Açıklandı!

  11 Aralık 2019

  1.284 Okunma

The Conjuring serisinin yeni filminin adı ve vizyon tarihi resmi olarak duyuruldu. Filmin isminin "The Conjuring: The Devil Made Me Do It" olduğu açıklandı.

James Wan’ın yapımcılığını üstlendiği korku filmi serisi The Conjuring 3 filminin adı ve vizyon tarihi açıklandı. Yönetmen koltuğunda Michael Chaves’in oturacağı ve Patrick Wilson ve Vera Farmiga’nın başrollerini üstleneceği filmin ismi “The Conjuring: The Devil Made Me Do It” oldu.

Paranormal olayları araştıran Ed ve Lorraine Warren çiftinin inceledikleri olayları ele alan The Conjuring serisinin yeni filmi The Conjuring: The Devil Made Me Do It, bu kez ruhu şeytan tarafından ele geçirilen genç bir adam ile ilgili olacak. Ed ve Lorraine Warren çifti, genç adamın ruhu için mücadele ederken bazı olaylarla karşı karşıya kalacak. Olaylar Bill Ramsey isimli genç bir adamın Warren çiftinin kapısını çalmasının ardından gerçekleşiyor. Ramsey, ruhunun şeytan tarafından ele geçirildiğini söyleyerek çiftten yardım ister. Şeytan çıkarma konusu için ise Warren çifti rahip Robert McKenna’ya danışır.

Filmin senaryosunu David Leslie Johnson ve McGoldrick kaleme alıyor. Filmin oyuncu kadrosuna Patrick Wilson ve Vera Farmiga’ya Sarah Catherine Hook, Sterling Jerins, Charlene Amoia, Ruairi O’Connor gibi isimler eşlik ediyor.

11 Eylül 2020 tarihinde yurtdışında vizyona girecek olan “The Conjuring: The Devil Made Me Do It”in ülkemizdeki vizyon tarihi ise henüz belli değil.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.